13. 10. 2020: Vážení účastnící zkoušek, v důsledku dalších omezení spojených s šířením onemocnění COVID-19 rušíme všechny zkouškové termíny až do 1. 11. 2020. Na listopad průběžně doplňujeme nabídku termínů a je tak možné se již přehlašovat na náhradní termíny (přímo z vašich uživatelských profilů). Tým EFPA ČR
Helpdesk
Úvěry
Začátečník

Vhodné pro:

  • Přípravný kurz, respektive zkouška je dle zákona 257/2016 Sb. určena pro poskytovatele a zprostředkovatele spotřebitelského úvěru, jejich pracovníkům, vázaným zástupcům i jejich pracovníkům.

  • V případě vázaného úvěru musí odbornost zprostředkovatele i jeho pracovníků prokázat poskytovatel.

E-learning v ceně zkoušky

  • Tento e-learningový kurz je poskytován ZDARMA k libovolné variantě zkoušky dle Zákona o spotřebitelském úvěru.
  • K e-lerningovému kurzu získáte také přístup do Drilu (nový systém pro testy "nanečisto"). Můžete se tak na zkoušku připravit opravdu důkladně.

Ukázky z e-learningu

zsu-ukazka1.jpgzsu-ukazka1.jpg

Drilování testů

Součástí e-learningového kurzu je i tzv. "Dril". Jedná se o novou funkcionalitu, která Vám umožní skládat testy "nanečisto", a důkladně se tak připravit k samotné zkoušce.

Dril Vám umožňuje generovat nejenom testy, které přesně odpovídají "ostrým" testům na samotné zkoušce, ale můžete si i sami nadefinovat, jaké otázky, kolik a z jakých oblastí Vám bude do drilu nalosováno.

Můžete tak "drilovat" přesně ty otázky, které potřebujete.

ZSU-dril1.jpgZSU-dril1.jpg