V této sekci najdete širokou nabídku vzdělávacích programů zaměřených na oblast pojištění a certifikaci dle Zákona č. 170/2018 Sb. o distribuci pojištění a zajištění.

Přípravné e-learningové kurzy pro zkoušky ZDPZ všech kategorií I.-IX.: Nabízíme vám přípravné e-learningové kurzy, pro všechny kategorie zkoušek ZDPZ. Můžete si vybrat kurz odpovídající vašim potřebám a následně se přihlásit na termíny zkoušek ZDPZ.

Následné vzdělávání v oblasti pojištění: Naše nabídka následného vzdělávání je v souladu s § 59 zákona 170/2018 Sb. o distribuci pojištění a zajištění. 

Máte možnost:

  • Vybrat si z nabídky kurzů odpovídajících dané kategorii a sestavit si vlastní sadu kurzů, abyste splnili povinných 15 hodin podle vašeho výběru.
  • Využít cenově výhodný balíček kurzů obsahujících 15 hodin pro každou kategorii I.-IX.

Zkuste náš ukázkový kurz ZDARMA

Nabízíme vám možnost vyzkoušet si náš ukázkový kurz zcela ZDARMA! Nechte se přesvědčit o kvalitě našeho následného vzdělávání a připojte se k tisícům spokojených studentů.

Metodika Pojištění EFPA

Jako bonus k našim kurzům nabízíme možnost stažení Metodiky Pojištění EFPA, která vám poskytne ucelený pohled na problematiku pojišťovnictví a pomůže vám lépe porozumět jeho principům a postupům. 

Připojte se k nám ještě dnes!

Vyhledávání
Další filtry
abecedně nejnovější nejoblíbenější délka studia
I. Životní pojištění
II. Motorová vozidla
III. Neživotní občanské pojištění
IV. Neživotní poj. podnikatelů
V. Pojištění velkých rizik
VI. Životní poj. + poj. motor. vozidel
VII. Životní a neživotní občan. poj.
VIII. Živ. poj. a neživ. poj. podnikatelů
IX. Souhrnná zkouška dle ZDPZ
Samoregulační standard
Ostatní