Vážení klienti a uživatelé portálu efpa.cz, rádi bychom Vás upozornili, že 25. a 26. 1. 2022 nebudou dostupné služby telefonického a chatového helpdesku. E-mailový helpdesk bude reagovat se mírným zpožděním. Děkujeme za pochopení. Tým EFPA ČR
STÁLE PLATÍ: Účastník zkoušky je povinen dodržet podmínky pro účast na zkoušce stanovené Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví platným v den konání zkoušky (viz e-maily před zkouškou a Aktuality).

Úvěry

V této sekci najdete vzdělávání vztahující se k úvěrům a certifikaci dle Zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru.

·       Přípravné e-learningové kurzy pro zkoušky kategorie I. až IV., které si můžete objednat dle Vámi zvolené potřebné kategorie a následně se přihlásíte na termíny zkoušky.

·       Prezenční přípravné kurzy pro zkoušky pro obě kategorie – na objednávku

·       Následné vzdělávání v oblasti úvěrů, které splňuje podmínky následného vzdělávání pro udržování a prohlubování odborné způsobilosti.

Pozor:

Kurz NV 2021 – je určen pro všechny, kteří absolvovali zkoušku v roce 2021 a ještě neabsolvovali následné vzdělávání.

Kurz NV 2022 – je určen pro všechny, kteří absolvovali zkoušku před rokem 2021 a v roce 2021 již absolvovali následné vzdělávání. /Tento kurz bude dostupný během února 2022/

Vyberte si
abecedně nejnovější nejoblíbenější délka studia
I. Úvěr jiný než na bydlení
II. Vázaný spotřebitelský úvěr
III. Úvěr na bydlení
IV. Kombi (všechny kat.)