EFPA ČR do odvolání ruší všechny odborné zkoušky. Všechny informace najdete v aktualitách, na svém profilu nebo na titulní stránce Efpa.cz.
Helpdesk

VZDĚLÁVÁNÍ

Vzdělávání je klíčem k profesnímu růstu a úspěchu.

 

EFPA ČR pomáhá řešit potřeby finančních poradců a zprostředkovatelů v oblasti profesního vzdělávání a certifikací. S námi vyřešíte celou šíři rozvojových potřeb vaší sítě či společnosti - od povinného vzdělávání a certifikací až po prestižní evropské certifikace pro TOP poradce.  

Program COMPLIANCE vám zajistí získání a udržení povinné odborné způsobilosti ve všech sektorech: INVESTICE, POJIŠTĚNÍ, ÚVĚRY a PENZE. V každém z těchto sektorů najdete řešení vašich potřeb: 

  • Vstupní kurzy pro nováčky na trhu, 
  • dokonalou přípravu a certifikaci odborných zkoušek, 
  • následné vzdělávání podle daného zákona.

Profesní titul a certifikát PFP (Poradce finančního plánování) je první nadstavbou povinného vzdělávání. Titul vás již odliší od širokého trhu a získáte lepší praktické know-how ve finančním poradenství.

Prestižní evropské certifikace EFA a EFP vám přinesou nový byznys a zařadí vás mezi elitu na trhu finančího poradenství a plánování. 

Poradcům nabízíme ve spolupráci s partnery odborné semináře z oblasti finančního poradenství, speciální kurzy měkkých dovedností a samozřejmě kurzy dalšího vzdělávání potřebné pro udržení odbornosti a certifikátu EFA a EFP.

následné vzdělávání

POSKYTOVATELÉ VZDĚLÁVÁNÍ