Tradiční setkání členů EFPA, nejlepších finančních poradců, odborníků na investice, daně a finance. Program plný aktuálních témat a skvělých řečníků v nádherném prostředí Španělského sálu.
Členové EFA/EFP mají konferenci ZDARMA.
Členové PFP mají na konferenci slevu 50 %.
Cena pro ostatní účastníky je 6 990 Kč plus DPH.
Tereza je partnerkou v daňovém oddělení společnosti Deloitte v České republice a současně vede nemovitostí praxi za Deloitte CZ&SK. V oblasti daňového a transakčního poradenství působí již více než dvanáct let. Specializuje se na daňové a účetní aspekty M&A transakcí a restrukturalizací, due diligence procesy, problematiku mezinárodního zdanění a daně z příjmu právnických osob se zaměřením na oblasti real estate a finančních institucí. Tereza je registrovaným daňovým poradcem, hovoří česky a anglicky.
Ferdinand Hlobil patří mezi přední české experty na průmyslové nemovitosti. V roce 2021 založil poradenskou společnost
FH+ real estate, kterou dnes vede společně s americkým partnerem. Přes firmu FH+ se každoročně procesují transakce v hodnotě 1 Miliardy Kč. Do průmyslových realit vstoupil v roce 1993 a stal se jedním z průkopníků tohoto odvětví u nás. Ferdinand působil 26 let v poradenské firmě Cushman a Wakefield, kde se v roce 2003 stal jediným českým Partnerem zodpovědným za divizi průmyslu pro střední Evropu. Ferdinand Hlobil je rovněž členem investičních komisí ve společnostech Progresus a Crowdberry.
Ve volném čase se vášnivě věnuje sportům a každoročně se účastní plavání na otevřeném moři či oceánu.
Simona je generální ředitelka Finanční správy ČR. V letech 2014 až 2015 byla náměstkyně ministra financí ČR pro oblast daní a cel. Angažuje se v Komoře daňových poradců ČR, jejíž členkou se stala v roce 1997 (od roku 2012 pak členka prezidia komory). Z této pozice připomínkovala návrhy zákonů a jiných dokumentů z daňové oblasti a byla členkou redakční rady Bulletinu Komory daňových poradců.
Profesní život Jana Sadila (55) je z velké části spjatý s financemi a bankovnictvím, původním vzděláním je však stavař. V bankovním sektoru se pohyboval od roku 1995. Třináct let byl předsedou představenstva a generálním ředitelem Hypoteční banky a od roku 2017 působil v představenstvu ČSOB, kde byl zodpovědný za oblast retailu. Je spoluzakladatelem Základní školy Edisona, dlouhodobě aktivně působí také v dozorčích radách Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí a Centra Paraple. Od února 2023 působí na pozici CEO JRD Group.
Tomáš Sedláček je český ekonom, filozof a vysokoškolský učitel. Působil jako hlavní makroekonomický stratég bankovní instituce ČSOB a poradce prezidenta republiky Václava Havla. Zasedal také v Národní ekonomické radě vlády. Je mediálním komentátorem, řečníkem, pořádá přednášky. Mezinárodní ohlas získala jeho kniha o filozofii a ekonomii Ekonomie dobra a zla, bestseller přeložený do 22 jazyků. V roce 2020 se stal autorem anglického podcastu CzechMate.
Vladan je senior manažerem v daňovém a právním oddělení společnosti Deloitte Česká republika. Je daňovým poradcem, členem sekce DPFO. Řeší komplexní případy zdanění příjmů fyzických osob s dopady do pojistného na sociální zabezpečení a zdravotní pojištění, a to jak s mezinárodním prvkem, tak i z českého prostředí. Daním a související problematice se věnuje od roku 2011.
prof. Ing. Lubor Lacina, Ph.D.
|
Ing. Vlastimil Nigrin
|
Ing. Jan Procházka
|
Radek Schmied |
Mgr. Ing. Dominik Stroukal Ph.D. |
Lubor Žalman |
Eva je zakladatelkou a CEO platformy Testuj.to a komunity Ženy s.r.o., známá svou vášní pro budování komunit a podporu
podnikání žen. Po absolvování mediálních studií na Karlově univerzitě zahájila kariéru v televizním průmyslu, působila ve
stanicích TV nova a ČT v rolích od scénáristky po moderátorku. Následně založila PR agenturu ConPro.
Adresa: Druhé nádvoří Pražského hradu, 118 00 Praha 1-Hradčany
Španělský sál je největším slavnostním prostorem Pražského hradu.
Nový Španělský sál, vybudovaný od 18. století, byl původně navržen italským architektem Giovanni Gargiolim pro Rudolfovu obrazárnu jako dvoulodní prostor se čtyřmi sloupy uprostřed. Dokončen však byl až počátkem 17. století podle plánů Giovanni Maria Filippiho, možná až za vlády Ferdinanda II. Část původní rudolfínské štukatury se zachovala dodnes. V sále se původně nacházely sochy z Rudolfových sbírek. Po pruském obléhání Prahy v roce 1757 byl sál opraven a v roce 1783 nově vymalován. V letech 1867–1868 prošel důkladnou rekonstrukcí v souvislosti s plánovanou korunovací Františka Josefa I. českým králem. Tehdy byly zcela nově postaveny dvě kratší stěny sálu a vznikly nové štuky na stropě i stěnách, čímž sál získal dnešní podobu. Sál dnes osvětluje více než dva tisíce žárovek.