logo gmw

Po celé republice budou od 20.03. do 26.03.2023  probíhat na školách, v dětských domovech a na veřejnosti běžně dostupných místech interaktivní přednášky, workshopy, webináře, setkání s podnikateli a odborníky z praxe se zaměřením na podporu finančního vzdělávání dětí a mládeže.

Letošním tématem jsou "Kompetence pro finanční zdraví" 

Na penězích záleží

Prezentace 2023 ke stažení

Vyčkejte, po konferenci bude doplněno :-)

Program 2023

Instituce zapojené v roce 2023

Školy zapojené v roce 2022

  • ZŠ Bílina                                                                                                                                            
  • Střední škola technická a ekonomická Brno
  • Střední škola logistická Dalovice
  • Obchodní akademie, Bolečkova 2
  • Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory
  • ZŠ Pardubice, Benešovo Náměstí
  • Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, p. o., Žatec
  • ZŠ a MŠ Domamil
  • SŠDOS Moravský Krumlov
  • ZŠ Orlová Lutyně
  • ZŠ s Rvj Bronzová
  • Gymnázium Postupická
  • ZŠ a MŠ Miličín okres Benešov
  • Základní škola Vimperk
  • Střední škola, Jablunkov
  • Obchodní akademie a vyšší odborná škola Brno
  • Základní škola J.E. Purkyně a ZUŠ Libochovice
  • Základní škola Nehvizdy
  • Základní škola Plzeň, Heyrovského 23
  • Gymnázium Omská
  • DD Vysoká Pec
  • Soukromý dětský domov, s.r.o. Budišov
  • Sdružení pěstounských rodin z.s., doprovázející organizace pro pěstounské rodiny

  • Střední škola podnikání Vysoké Mýto
  • Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč
  • Obchodní akademie DR. Albína Bráfa,Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč
  • Střední škola Jablunkov
  • ZŠ Trutnov 2, Mládežnická 536
  • ZŠ Dukelských hrdinů Karlovy Vary
  • ZŠ Brno, Hamry 12
  • ZŠ a MŠ Hlohovec
  • ZŠ Ostrava - Zábřeh, Jugoslávská 23
  • ZŠ Mánesova Otrokovice
  • ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice
  • ZŠ Křepice
  • ZŠ Vladimíra Menšíka Ivančice
  • ZŠ T.G.Masaryka Šardice, okres Hodonín
  • ZŠ a MŠ Bohumín tř.Dr.E.Beneše 456 okres Karviná
  • ZŠ a MŠ Dubicko
  • ZŠ Jana Václava  Sticha - Punta Žehušice, okres Kutná Hora
  • Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
  • ZŠ Valašské Klobouky
  • 10. základní škola Plzeň, nám. Míru 6
  • ZŠ Dolní Břežany
  • 3. základní škola Cheb, Malé náměstí 3
  • ZŠ Praha 4, Mikulova 1594
  • ZŠ a MŠ Dolní Dunajovice
  • Masarykova základní škola a Mateřská škola Bohumín Seifertova 601
  • ZŠ Louny, Přemyslovců 2209
  • ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 11
  • ZŠ a MŠ Dolní Žandov, okres Cheb
  • ZŠ Hořovice
  • ZŠ Hrochův Týnec, okres Chrudim
  • ZŠ Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem
  • ZŠ Fryčovická
  • ZŠ a MŠ Myslibořice
  • ZŠ a MŠ Koloděje
  • ZŠ a MŠ Skřivany, okres Hradec Králové
  • ZŠ T.G.Masaryka Blatná, okr. Strakonice
  • ZŠ a MŠ Praha 3, Chelčického 43/2614
  • Gymnázium Havířov-Město, Komenského 2
  • Gymnázium, Praha 10, Omská 1300
  • ZŠ Benátky nad Jizerou, Husovo  náměstí  55
  • Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2
  • ZŠ Ostrava-Poruba, K. Pokorného 1382
  • ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2
  • ZŠ Třebíč Týnská 8
  • ZŠ T. G. Masaryka a gymnázium Česká Kamenice
  • ZŠ T.G.Masaryka Poděbrady, Školní 556, okres Nymburk
  • Gymnázium, Stříbro, Soběslavova 1426
  • Gymnázium Brno-Bystrc
  • ZŠ Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5
  • ZŠ Havlíčkův Brod, V Sadech 560
  • ZŠ Slušovice, okres Zlín
  • ZŠ Brno, Jana Broskvy 3
  • ZŠ Velké Chvojno
  • Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice
  • Gymnázium, Český Brod, Vítězná 616
  • ZŠ a MŠ Hradec Králové, Úprkova 1
  • ZŠ a MŠ Brno, Křídlovická 30b
  • Gymnázium, Krnov
  • Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem
  • ZŠ Ostrava - Zábřeh, Jugoslávská 23
  • ZŠ Pečky, okres Kolín
  • Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín
  • Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín
  • ZŠ Soběslav, tř. Dr. Edvarda Beneše 50
  • ZŠ a MŠ Brno, Antonínská 3
  • ZŠ a MŠ Dělnická, Karviná
  • 10. základní škola Plzeň, nám. Míru 6
  • ZŠ Polešovice, okres Uherské Hradiště
  • ZŠ Praha 5 - Řeporyje
  • Mendelovo gymnázium, Opava
  • Gymnázium Františka Živného, Bohumín, Jana Palacha 794
  • Gymnázium Brno-Řečkovice
  • ZŠ Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem, Školní 1235
  • ZŠ Lanškroun, Dobrovského 630, okr. Ústí nad Orlicí
  • ZŠ Rokytnice nad Jizerou
  • ZŠ Skuteč, Smetanova 304
  • ZŠ Hulín
  • ZŠ A MŠ J.A.Komenského Nivnice
  • ZŠ A MŠ Kunvald
  • Gymnázium, Třinec
  • ZŠ Praha 4, Mikulova 1594
  • Základní umělecká škola, Zliv
  • ZŠ Emila Kolbena
  • ZŠ  Aš, Kamenná 152
  • ZŠ a MŠ Staré Město, okres Šumperk
  • ZŠ J. E. Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice
  • ZŠ Praha 4, Donovalská 1684
  • Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné pláni 1160