26. 7. 2021: Vážení účastníci prezenčních zkoušek. V souladu s vyjádřením MZdr ČR se opět upravují požadavky na účast na veřejných termínech zkoušek: již není možné využít samotestů či testování v zaměstnání/škole. Více v aktualitách. Tým EFPA ČR

EFPA ČR akreditovanou osobou pro pořádání zkoušek dle ZSÚ

21.3.2017
titulní obrázek
  • ČNB potvrdila připravenost EFPA ČR a kvalitu jejího řešení certifikací udělením akreditace
  • V nejbližších dne očekávejte vyhlášení termínů zkoušek a spuštění přípravného e-learningového kurzu

Česká národní banka na základě svého rozhodnutí udělila EFPA ČR akreditaci opravňující provádět odborné zkoušky podle zákona o spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb.!

EFPA ČR se na realizaci zkoušek dle zákona o spotřebitelském úvěru (ZSÚ) dlouhodobě připravuje a stala se partnerem ČNB při jejím vývoji. Žádost o akreditaci podávala ihned, jakmile to bylo umožněno a získání akreditace je tak završením etapy příprav a vymýšlení vhodného modelu řešení certifikací.

V tuto chvíli je EFPA ČR strategickým partnerem pro řešení certifikace dle ZSÚ mnoha významných subjektů na trhu. První zkouškové termíny očekává na přelomu března/dubna 2017, aby pro první přihlášené účastníky existovala dostatečně dlouhá doba pro přípravu na zkoušku formou přípravného e-learningového kurzu obsahujícího vedle vysvětlující teorie i všechny otázky z oficiální zkouškové databáze ČNB.

Jak bude řešit certifikaci dle ZSÚ vaše společnost? Kontaktujte nás pro obchodní nabídku a svěřte se do služeb zkušené certifikační autority, s níž bude certifikaci po celé ČR řešit více než 10 tis. osob. Více o zkoušce u EFPA ČR zde: https://efpa.cz/zkousky/zkouska-uvery

Kontakt pro obchodní nabídku: Ing. Lukáš Beránek, lukas.beranek@efpa.cz, tel. 725 966 655

Sdílejte

zpět na všechny aktuality