"Certifikace EFA pro finanční poradce? Rozhodně ano!", říká čerstvý poradce EFA

16.8.2016
titulní obrázek

Co o smyslu certifikace poradců EFA říkáme my z EFPA ČR je zřejmá věc. Jak ji ale vidí jeden z čerstvých držitelů tohoto titulu? Přečtěte si jeho článek.

Certifikace EFA (European Financial Advisor) je prestižní evropský certifikát ve finančním poradenství, kteřý představuje střední úroveň kompetencí finančního poradce.

Jeho držitelé - finanční poradci - představují nejvyšší evropskou špičku oboru finančního poradenství. K jeho získání je třeba před samotnou zkoušku absolvovat jedno- až dvousemestrální přípravu a po jeho získání je musí poradce dále pokračovat v kontinuálním všestranném vzdělávání, aby takový poradce dokázal klientovi poskytnout špičkové služby. Více o certifikaci EFA najdete na našem portálu na stránce O zkoušce EFA.

Jak zkoušku vidí samotní poradci EFA? Co jim přinesla a doporučili by ji ostatním? Přečtěte si článek, čerstvého držitele titulu EFA, Michala Bureše, který zveřejnil internetový portál investujeme.cz

Zde si můžete přečíst celý článek Michala Bureše Certifikace EFA pro finanční poradce? Rozhodně ano! (budete přesměrováni na portál investujeme.cz).

Sdílejte

zpět na všechny aktuality