Zcela nové distanční zkoušky EFPA

3.8.2022
titulní obrázek

Od 3. 8. 2022 spouští EFPA zcela novou podobu distančních zkoušek. Věříme, že se pro vás vše zjednoduší a budete spokojeni.

Nové distanční zkoušky přináší řadu novinek, které mají za cíl především zjednodušit celý proces, sjednotit jej s ostatními nástroji, které znáte z prostředí EFPA, ale také zkvalitnit komisařský dohled a zabezpečit průběh zkoušky. Těšit se tak můžete na následující:

  • Zkouškový test i videohovor s komisařem se odehrávají v prostředí vašeho uživatelského účtu na efpa.cz - není tak třeba instalovat žádnou aplikaci do počítače, ani do mobilního zařízení a nepotřebujete znát další přístupové heslo.
  • Zkouškový test probíhá ve stejném rozhraní jako cvičné testy - vše se tedy odehrává ve vám dobře známém prostředí.
  • Nově se bude komisařům přenášet (streamovat) také činnost na obrazovce zařízení, na kterém vypracováváte test - bude tak snadnější vám s čímkoliv pomoci.
  • V dostatečném čase před zkouškou budete mít dopředu možnost si vše vyzkoušet a otestovat funkčnost vašeho zařízení.
  • Zkoušku je nyní možné vykonávat i na počítačích/noteboocích s operačním systém iOS (Apple).

Detailní informace o průběhu zkoušky naleznete na webu https://efpa.cz/distancni-zkousky, kde v souborech ke stažení najdete manuál v PDF. Detailní instrukce obdrží účastník zkoušky formou obvyklých notifikačních e-mailů po objednávce zkoušky a před zkouškou.


 

Sdílejte

zpět na všechny aktuality