13. 10. 2020: Vážení účastnící zkoušek, v důsledku dalších omezení spojených s šířením onemocnění COVID-19 rušíme všechny zkouškové termíny až do 1. 11. 2020. Na listopad průběžně doplňujeme nabídku termínů a je tak možné se již přehlašovat na náhradní termíny (přímo z vašich uživatelských profilů). Tým EFPA ČR
Helpdesk

Spuštění přípravy na pojišťovací zkoušky

16.8.2019
titulní obrázek

EFPA ČR spustila přípravné kurzy na pojišťovací zkoušky. Zkoušky jsou vypsány na září a je možné se na ně již přihlašovat.

Poté, co ČNB 13. 8. 2019 oficiálně zveřejnila databázi otázek ke zkoušce odborné způsobilosti dle zákona č. 170/2018 Sb. o pojištění a zajištění (ZDPZ), vypsala EFPA ČR první zářijové termíny zkoušek (objednávejte zde: https://efpa.cz/zkousky/zkouska-zdpz)

Současně byla také spuštěna příprava na zkoušku. V rámci objednávky zkoušky získává každý uchazeč e-learningový kurz s cvičnými testy zdarma. E-learningový kurz s cvičnými testy pro vybranou kategorii zkoušky je také možnost objednat samostatně (objednávejte zde: https://efpa.cz/vzdelavani/pripravny-kurz-zkouska-zdpz)

Co v rámci objednávky e-learningového přípravného kurzu EFPA získáte?

  • výukový e-learningový kurz (vysvětlení, příklady, kontrolní otázky)
  • online nástroj DRIL pro skládání cvičných testů nanečisto (volitelná témata, typy otázek k procvičování, simulace zkouškového testu, každá otázka s vysvětlením a zdrojem, implementovaný režim "učení se z vlastních chyb")
  • off-line databáze otázek ke stažení a tisku
  • testy nejchybovějších otázek z již realizovaných zkouškových termínů

Sdílejte

zpět na všechny aktuality