Úvěrové zkoušky od září s novými otázkami od ČNB!

9.8.2017
titulní obrázek
  • Pokud se připravujete na zářijový termín úvěrové zkoušky (ZSÚ), budou vás čekat aktualizované otázky ČNB
  • Přehled nových, opravených a smazaných otázek v článku

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Aktualizace testových otázek úvěrové zkoušky

  • 1.8.2017 ČNB aktualizovala databázi otázek pro testy certifikační zkoušky podle zákona o spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb..

  • Pokud jste u EFPA ČR přihlášeni na termín zkoušky před 1. 9. 2017, zůstávají pro Vás platné dosud používané otázky (zůstávají ve všech testech v přípravném e-learningu i na zkoušce).

  • Pokud jste přihlášeni na termín zkoušky po 1. 9. 2017, najdete přehled nových a aktualizovaných otázek v pdf níže a také v přípravném e-learningu - získáte tak přehled o tom, které otázky jsou nově přidané, které jsou opravené a které z testové databáze byly odstraněny.

  • Od 1. 9. 2017 budou aktualizovány otázky ve všech testech v e-learningu EFPA ČR a budou používána i na zkouškách (ve cvičných testech e-learningu zůstávají staré otázky do 31. 8. 2017).

PDF soubor se změnami otázek stahujte ZDE!

NOVINKA V PŘÍPRAVĚ NA ZKOUŠKU

V rámci přípravného e-learningu EFPA ČR je nyní k dispozici test s 20 nejchybovějšími otázkami ze zkouškových testů z období květen-červenec.

Pro jednotlivé kategorie zkoušky se tak můžete připravit na otázky, které vašim kolegům u zkoušek dělaly největší problémy (a vám již problém dělat nebudou :-)

Sdílejte

zpět na všechny aktuality