Odborné zkoušky úvěrových poradců nastartovány!

20. 04. 2017 13:11
  • Spuštěna hlavní vlna registrací pro odborné zkoušky poskytovatelů a zprostředkovatelů úvěrů, hypotečních a finančních poradců
  • V tuto chvíli vypsány termíny s kapacitou více než 2 000 míst v 5 městech ČR
  • Objednávejte výhodný balíček Zkouška+Přípravný e-learning

Dnes dopoledne byla spuštěna hlavní vlna registrací pro odborné zkoušky poskytovatelů a zprostředkovatelů úvěrů, hypotečních a finančních poradců. Pracovníci největšího akreditovaného zkušebního centra EFPA ČR vypsali prvních 2000 míst na termínech zkoušek současně v 5 městech po celé ČR. V průběhu roku 2017 a 2018 EFPA vypíše dalších více než 300 termínů pro více než 15 000 účastníků. Poradci navíc nemusí cestovat za splněním své povinnosti daleko – plánuje se více než 30 zkušebních míst po celé ČR.

Kdokoliv nyní může začít studovat přípravný e-learning a vybrat si jeden z nabízených termínů zkoušek přímo na portálu https:/efpa.cz. Tyto otevřené termíny jsou určeny nejširšímu spektru poradců na celém trhu, kteří tak mohou získat certifikát o splnění požadavků zákona od prestižního certifikačního centra.

„Naši partneři, mezi které patří banky, finančně poradenské asociace a jejich členové i samostatní poskytovatelé spotřebitelských úvěrů, dále využívají svých vlastních uzavřených termínů zkoušek po celé ČR“, uvádí Lukáš Beránek, výkonný ředitel EFPA ČR. „Před zahájením registrací byly navíc do provozu nasazeny nové funkce portálu efpa.cz, zahrnující pokročilé uživatelské prostředí, posílenou kapacitu a lepší technologie provozu“.

Ke stávajícím zkouškám v oblasti penzí a investičního poradenství tak přidáváme do ostrého provozu další akreditované zkoušky. Přinášíme tak poradcům a obchodníkům službu, díky které získají požadovanou kvalifikaci s dobrou přípravou, nízkými náklady a jistotou dostatečné kapacity a mnoha zkušebních míst.

Proč zkoušky u EFPA ČR?

  • Dobrá příprava, elearningové kurzy na míru zkoušce, neomezené testování s ostrou databází otázek ČNB
  • Vysoká kapacita termínů na mnoha místech v ČR
  • Jednoduchá objednávka a platba, vše online
  • Certifikát od největšího nezávislého certifikačního centra, trvale uložen na vašem osobním účtu na https://efpa.cz
Sdílejte

Zpět na seznam článků

Související aktualita

Napište námKontakt

Tel. Helpdesk: 246 056 100 (8:30 - 17:00)
Mobil Výkonný ředitel: +420 725 966 655
Email info@efpa.cz

Adresa

Krakovská 1366/25,
110 00 Praha 1
Czech Republic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace