Soutěž Zlatá koruna 2017

6.2.2017
titulní obrázek
  • 15.ročník soutěže oceňující nejlepší finanční produkty na českém trhu
  • hlasujte v rámci Ceny veřejnosti a vyhrajte zajímavé ceny

EFPA ČR jako hrdý partner Zlaté koruny zve širokou veřejnost k účasti na dalším ročníku soutěže Zlatá Koruna.

obrazek

Soutěžící produkty jsou rozdělené do 17 kategorií. 11 kategorií je věnováno finančním nástrojům pro spotřebitele, 4 reprezentují nabídku pro drobné a střední podnikatele a nové trendy odráží souhrnná kategorie Novinka roku. Novou kategorií je Cena Zlaté koruny za společenskou odpovědnost, která je udílena na základě výsledků průzkumu agentury IPSOS pro Zlatou korunu.

Produkty posuzuje odborná porota, Finanční akademie Zlaté koruny. Ve Finanční akademii jsou rovnoměrně zastoupeny finanční společnosti, poradci, novináři, zástupci akademické sféry, podnikatelů atd. V čele poroty stojí Rada Finanční akademie, kterou již několik let vede prof. Ing. Michal Mejstřík, CSc.

obrazek

Významnou součástí každého ročníku je také hlasování v Ceně veřejnosti a Ceně podnikatelů. Ta probíhají formou ankety, ve které hlasuje laická veřejnost. V posledních 4 letech bylo odevzdáno v průměru přes 120 tisíc hlasů.

Lidé mohou vybírat nejenom z produktů zveřejněných na http://www.zlatakoruna.info/soutez, svůj hlas mohou dát jakémukoliv finančnímu produktu nabízenému v České republice. Hlasování probíhá od listopadu do začátku března. Závěrečný měsíc je věnovaný finálovému kolu, kde soutěží 20 nejúspěšnějších produktů z předchozích nominací.

Sdílejte

zpět na všechny aktuality