Vážení klienti, vezměte prosím na vědomí, že v pondělí a úterý 21. a 22. 9. 2020 bude náš Helpdesk fungovat v omezeném režimu: POUZE PŘES E-MAIL a s výrazně delšími odezvami. Děkujeme za pochopení. Tým EFPA ČR
Helpdesk

Ekonom Tomáš Sedláček na konferenci EFPA

2.9.2016
titulní obrázek

Hlavním speakrem letošní V. mezinárodní konference bude známý český ekonom Tomáš Sedláček. Že netušíte, o čem by tak mohl mluvit? Čtěte dále!

obrazek
Hlavním speakrem letošní V. mezinárodní konference bude **známý český ekonom Tomáš Sedláček**, který bude mít prezentaci na téma **Veliké stěhování národů - into the digital**. Že netušíte, o čem by tak mohl mluvit? Trochu tedy **obsah jeho tématu** odkryjeme.

Sám autor k prezentaci říká: "Možná je biologická evoluce jen předvojem evoluce digitální, stejně jako byla fyzická a chemická evoluce předvojem evoluce biologické. Jak bude vypadat ekonomie dostatku a přebytku? Proč budou tvořitelé poptávky cennější než tvořitelé nabídky? Jaká je naše skutečná touha, co si přejeme přát a co si nepřejeme přát, ale přejeme? Přestěhuje se život do digitálna?"

Zajímá Vás více? Připojte se k těm, kteří se letošní konference zúčastní a včas se přihlašte na webu konference efpa.cz/konference.

obrazek

Sdílejte

zpět na všechny aktuality