Ekonom Tomáš Sedláček na konferenci EFPA

02. 09. 2016 11:18

Hlavním speakrem letošní V. mezinárodní konference bude známý český ekonom Tomáš Sedláček. Že netušíte, o čem by tak mohl mluvit? Čtěte dále!

Hlavním speakrem letošní V. mezinárodní konference bude známý český ekonom Tomáš Sedláček, který bude mít prezentaci na téma Veliké stěhování národů - into the digital. Že netušíte, o čem by tak mohl mluvit? Trochu tedy obsah jeho tématu odkryjeme.

Sám autor k prezentaci říká: "Možná je biologická evoluce jen předvojem evoluce digitální, stejně jako byla fyzická a chemická evoluce předvojem evoluce biologické. Jak bude vypadat ekonomie dostatku a přebytku? Proč budou tvořitelé poptávky cennější než tvořitelé nabídky? Jaká je naše skutečná touha, co si přejeme přát a co si nepřejeme přát, ale přejeme? Přestěhuje se život do digitálna?"

Zajímá Vás více? Připojte se k těm, kteří se letošní konference zúčastní a včas se přihlašte na webu konference efpa.cz/konference.

Tomas Sedlacek teaching at Bayreuth University

Sdílejte

Zpět na seznam článků

Související aktualita

EFPA je členem AKAT - Asociace pro kapitálový trh ČR

28. 05. 2015 13:39

EFPA se představila na Valné hromadě AKAT ČR, a následným hlasováním byla přijata mezi přidružené členy Asociace pro kapitálový trh ČR.

Napište námKontakt

Tel. Helpdesk: 246 056 100 (8:30 - 17:00)
Mobil Výkonný ředitel: +420 725 966 655
Email info@efpa.cz

Adresa

Pobřežní 249/46,
186 00 Praha 8
Czech Republic

Tento web používá soubory cookies. Cookies nám pomáhají analyzovat návštěvnost a přizpůsobovat naše služby vašim potřebám. Prohlížením tohoto webu dáváte souhlas s jejich využíváním. Další informace