Vzdělávání pro držitele certifikátu EFA - 30. 6. 2016

16.6.2016
titulní obrázek

Investice do nemovitostí v praxi

Všechny držitele certifikátu EFA si dovolujeme upozornit na kurz od společnosti FLOW & GROW s.r.o. "Investice do nemovitostí v praxi".

Kurz je kreditovaný v rámci kontinuálního vzdělávání EFA.

Termín a místo konání kurzu: 30.6.2016 9:00 – 13:00, webinář, nebo osobně Dobrovského 40, Praha

Lektor: Vladimír Kuliš

Počet kreditů: 4

Cena: 1.197,90 Kč (s DPH)

Prezentace obsahuje nejen teorii, ale i praktické zkušenosti lektora v této oblasti. Kromě jiného získají účastníci přehled o faktorech ovlivňujících cenu nemovitosti v době transakce, s jakými typy nemovitostí jsou tyto parametry spojené a jak některé parametry ovlivnit. Praktické využití bude nejvíce obsaženo v druhé části, kde se účastníci dozví jak pracovat s nemovitostí jako s investicí a jak zajistit pasivní příjem pro klienta.

Dílčí části programu a jejich popis:

  1. Reálná cena nemovitosti o čistá hodnota nemovitosti pro klienta při jejím nákupu, resp. prodeji o Náklady spojené s realitní transakcí o Současné trendy cen nemovitostí o Způsoby jak nemovitost dobře koupit či prodat

  2. Nemovitost jako investice, zdroj pasivního příjmu o jak pracovat s nemovitostí jako finanční investicí o Proč investice do nemovitostí o Dlouhodobá a spekulativní investice o Pasivní příjem - Yield u nemovitostí

Pro přihlášení na kurz použijte odkaz http://www.fgrozvoj.cz/investice-do-nemovitosti-v-praxi-73/, nebo napište krátký e-mail s potvrzením vaší účasti a uvedením vašeho jména, příjmení a fakturačních údajů na info@fgrozvoj.cz . Do předmětu e-mailu napište „EFPA“.

Sdílejte

zpět na všechny aktuality