Novinky na červenec - léto v plném proudu

8.7.2024
titulní obrázek

 

 Jsme rádi, že se vám líbí naše rubrika TOP 10. Jsou to naše nejnavštěvovanější kurzy, webináře, či e learningy, které jste v portále 4edu navštívili. 
 Nechte se inspirovat a pokud vám některý stále chybí si prohlédnout, tak neváhejte ani chvilku a navštivte portál 4du.

 

 

Rozhovor s Oblastní ředitelkou Klárou Hájkovou a její tipařkou Ivou na téma - Efektivní a úspěšná spolupráce s tipařem.
 Ukážeme vám, jaké kvality by měl správný tipař mít,  aby odpovídal potřebám vaší firmy.
 Jak správně ohodnotit  vašeho tipaře, jaké strategie mohou pomoci rozvíjet úspěšnou a dlouhodobou spolupráci a jak správně zadávat tipy do systému 4eko.
Děkujeme Kláře za její praktické tipy na spolupráci s tipaři.
Na kurz se můžete přihlásit ve 4edu - zde

 

 

 

 Webináře, které stojí za vaši pozornost. Kompletní nabídku naleznete ve 4edu portále - záložka KURZY - stačí zaškrtnout filtr webinář a tím se vám vyfiltruje celá nabídka. Již teď se můžete přihlásit na portále 4edu
  Naši partneři a kolegové z centrály, stále inovují své systémy, připravují novinky, proto se nezapomeňte na jejich webináře pravidelně hlásit, ať vám nic neuteče :)

 

Používáte často nástroj BT Neživot, ale nejste si jisti, jeho správným využitím a fungováním?
 Přijďte na náš workshop s kolegyní z Broker Trustu. Budete mít příležitost zeptat se na vše, co vás ohledně tohoto tématu zajímá. Připravte si prosím dotazy předem, aby byl náš čas využit co nejefektivněji.


 Na kurz se můžete přihlásit ve 4edu - zde

Rozhodli jste se pro spolupráci s asistentem a nevíte, jak začít? Ukážeme vám, jak na to krok za krokem.

 Jak poznat vhodného uchazeče, prověřit jeho schopnosti přes vstupní testy a pohovory.
 Jak efektivně nastavit průběh spolupráce, jakou zvolit formu spolupráce a možnosti odměňování.
 Jak zasmluvnit, zaškolit a zapracovat asistenta.

 Na kurz se můžete přihlásit ve 4edu - zde

 

 Pokud jste nestihli některých z našich webinářů, shlédněte si jejich záznamy.

 Kompletní nabídku naleznete v portále 4edu - záložka KURZY - stačí zaškrtnout filtr záznam webináře a tím se vám vyfiltruje celá nabídka zde.

 

Vytvořte si vlastní rezervační kalendář v Google, který můžete jednoduše nasdílet klientům.
 Usnadníte si plánování klientských schůzek bez nutnosti manuálně ověřovat dostupnost v několika kalendářích.
 Děkujeme naší TOP konzultantce Katce Bendové, která se námi podělila o své zkušenosti.

 Celý kurz si můžete projít v portále 4edu - zde

 

 

 Aktuální a přehledné informace z ČR a celého světa s Josefem Rajdlem a Martinem Kovářem. 
 Shrnutí finančních trhů a ekonomické situace za poslední 3 měsíce a prognózy na další měsíce a doporučení, jaké investiční nástroje a možnosti využít.

 Celý kurz si můžete projít v portále 4edu - zde

 

 

 Školení pro nové konzultanty a asistenty probíhá ve Vzdělávacím portálu 4edu převážně formou samostudia. Všechny informace najdete v záložce Vítejte ve 4fin.

 Stáhněte si dokument Průvodce studiem přímo na portálu a můžete začít.

 Na měsíc květen pro vás máme připravená 2 školení.

 

Pro jednodušší start se přihlaste na webinář Vstupní školení pro nové konzultanty a asistenty, kde se dozvíte, jak portál funguje, co, kdy a jak mají nováčci konzultanti a asistenti studovat.

 Zajímá vás více, nebo se chcete rovnou přihlásit? Můžete zde

 Lektorky: Vladimíra Nováková, Alena Šidlová

4assistant workshop je určený pro stávající asistenty a náplní tohoto workshopu jsou informace od produktových partnerů, novinky z trhu, informace z centrály 4fin a BT, plánované akce.
 
 Dagmar Kolovecká, NN Životní pojišťovna - Nová příležitost v rámci rizikového životní pojištění NN Orange Risk: daňově uznatelné připojištění dlouhodobé péče s doživotní výplatou renty.

 Více informací v portále 4edu  zde

 Lektorky: Vladimíra Nováková, Alena Šidlová, Jiří Košnar
 

 

 

 

 

NÁSLEDNÉ VZDĚLÁVÁNÍ

 

 Jak efektivně využít prázdniny?

 První pololetí je za námi a všichni se těšíme na odpočinkové léto. Ale není od věci využít volnějšího prázdninového režimu ke splnění následného vzdělávání. Vše absolvujete v klidu, třeba i na pláži a v top podzimní sezoně se můžete plně věnovat byznysu.

 

 Pojištění - U následného vzdělávání v oblasti pojištění je povinnost absolvovat ho pouze a jen u akreditované osoby, a to v rozsahu 15 hodin. Výběr dodavatele je na vás. Ale s některými dodavateli následného vzdělávání jsme pro vás vyjednali výhodnější podmínky.
 Abychom se o vašem dokončení vzdělávání dozvěděli, nezapomeňte po absolvování kurzu vložit certifikát do 4edu. Jedinou výjimkou je EFPA. Pokud tedy zvolíte kurz u akreditované osoby EFPA, certifikáty se vám zaznamenají automaticky a vy budete mít celou problematiku vyřešenou. 

 

Více informací k Pojištění ZDE

 

 Úvěry a Investice - Povinnost každoročně udržovat své odborné znalosti máte i případě certifikace u úvěrů a investic. Splnění této povinnosti podléhá kontrole nejen ze strany produktových partnerů, ale i ČNB, která se na nás v poslední době obrací ohledně dokládání následného vzdělávání našich vázaných zástupců v těchto oblastech. Toto vzdělávání nemusí poskytovat pouze akreditovaná společnost. Proto jsme pro vás připravili kurzy, které jsou pro všechny naše poradce ZDARMA. Najdete je ve 4edu na odkazech níže.
 Po absolvování kurzu se vám certifikát automaticky propíše a vy ho uvidíte ve 4edu v záložce Moje certifikáty. Nemusíte nám ho posílat.

 

Splňte si Úvěry ZDE

 

Splňte si Investice ZDE

 

Sdílejte

zpět na všechny aktuality