Následné vzdělávání -  Jak efektivně využít prázdniny?

8.7.2024
titulní obrázek
 
 Pojištění - U následného vzdělávání v oblasti pojištění je povinnost absolvovat ho pouze a jen u akreditované osoby, a to v rozsahu 15 hodin. Výběr dodavatele je na vás. Ale s některými dodavateli následného vzdělávání jsme pro vás vyjednali výhodnější podmínky.
 Abychom se o vašem dokončení vzdělávání dozvěděli, nezapomeňte po absolvování kurzu vložit certifikát do 4edu. Jedinou výjimkou je EFPA. Pokud tedy zvolíte kurz u akreditované osoby EFPA, certifikáty se vám zaznamenají automaticky a vy budete mít celou problematiku vyřešenou. 
Více informací k Pojištění ZDE
 Úvěry a Investice - Povinnost každoročně udržovat své odborné znalosti máte i případě certifikace u úvěrů a investic. Splnění této povinnosti podléhá kontrole nejen ze strany produktových partnerů, ale i ČNB, která se na nás v poslední době obrací ohledně dokládání následného vzdělávání našich vázaných zástupců v těchto oblastech. Toto vzdělávání nemusí poskytovat pouze akreditovaná společnost. Proto jsme pro vás připravili kurzy, které jsou pro všechny naše poradce ZDARMA. Najdete je ve 4edu na odkazech níže.
 Po absolvování kurzu se vám certifikát automaticky propíše a vy ho uvidíte ve 4edu v záložce Moje certifikáty. Nemusíte nám ho posílat.
Splňte si Úvěry ZDE
Splňte si Investice ZDE

Sdílejte

zpět na všechny aktuality