Novinky na duben

27.3.2024
titulní obrázek

 

 Na váš podnět zařazujeme novou rubriku. Každý měsíc vám ukážeme nejnavštěvovanější kurzy, webináře, či e learningy, které jste v portále 4edu navštívili. Některé z nich najdete ve 4edu formou záznamů nebo jsou zde vystaveny ve formě e learningů. 
 Webináře, které stojí za vaši pozornost. Kompletní nabídku naleznete ve 4edu portále - záložka KURZY - stačí zaškrtnout filtr webinář a tím se vám vyfiltruje celá nabídka. Již teď se můžete přihlásit na portále 4edu
 
 Naši partneři a kolegové z centrály, stále inovují své systémy, připravují novinky, proto se nezapomeňte na jejich webináře pravidelně hlásit, ať vám nic neuteče :)
 Pokud jste nestihli některých z našich webinářů, shlédněte si jejich záznamy.

 Kompletní nabídku naleznete v portále 4edu - záložka KURZY - stačí zaškrtnout filtr záznam webináře a tím se vám vyfiltruje celá nabídka zde.
 Úvěry jsou velkým tématem dnešní doby, proto jsme oslovili našeho Zemského ředitele Tomáš Trauškeho, který na workshopu určeném pro asistenty vysvětlil a ukázal, co nás čeká za obchodní příležitosti a změny v této oblasti. 

 Celý kurz si můžete projít v portále 4edu - zde
 Máme za sebou měsíc asistentů, rádi bychom vám touto cestou poděkovali za vaší aktivitu při sdílení svých příběhů na sociálních sítích. Zároveň bychom rádi pogratulovali Adéle Kubátové k výhře víkendového pobytu ve Svaté Kateřině.  Gratulujeme Adélko :) 

 Školení pro nové konzultanty a asistenty probíhá ve Vzdělávacím portálu 4edu převážně formou samostudia. Všechny informace najdete v záložce Vítejte ve 4fin.

 Stáhněte si dokument Průvodce studiem přímo na portálu a můžete začít.

 Na měsíc duben pro vás máme připravená 3 školení.
 Pro jednodušší start se přihlaste na webinář Vstupní školení pro nové konzultanty a asistenty, kde se dozvíte, jak portál funguje, co, kdy a jak mají nováčci konzultanti a asistenti studovat.

 Zajímá vás více, nebo se chcete rovnou přihlásit? Můžete zde

 Lektorky: Vladimíra Nováková, Alena Šidlová
 
 4assistant workshop je určený pro stávající asistenty a náplní tohoto workshopu jsou informace od produktových partnerů, novinky z trhu, informace z centrály 4fin a BT, plánované akce.

 Více informací v portále 4edu  zde

 Lektorky: Vladimíra Nováková, Alena Šidlová
 
 4assistant business vás naučí komunikovat jasně, přesvědčivě, ale zároveň zdvořile a s empatií. Zdokonalíte se v komunikačních dovednostech v konkrétních situacích. Přidejte se k nám a posuňte své komunikační dovednosti na vyšší úroveň.

 Více informací v portále 4edu  zde

 Lektorky: Vladimíra Nováková, Alena Šidlová
 Stále pro vás vylepšujeme naše nástroje a teď jsem se pustili do IK karty, kontrétně do kompetenčního modelu pro manažery, konzultanty a asistenty. Doporučujeme si udělat kopii IK karty (aktuální verze - IK karta KOMPLET (03_2024)) a tyto záložky si k sobě uložit. Ostatní záložky v IK kartě zůstávají neměnné.

 S tím souvisí naše otázka. Využíváte IK kartu pro svojí práci? Napište nám to prosím, vaše zpětná vazba je pro nás důležitá, abychom jí mohli stále vylepšovat.

  Zpětná vazba na IK kartu zde

 Návod na stažení IK karty zde
 Pokládáme za důležité se osobně potkávat a sdělovat si své nápady, sbírat zpětnou vazbu a zároveň vám pomoci ve vašem vzdělávání.

 Proto bychom vám rádi nabídli osobní návštěvu oddělení vzdělávání ve vašem ředitelství. 

 Na tomto workshopu bychom s vámi rádi diskutovali nejenom témata:
 - spojená s portálem 4edu (Jak správně a efektivně pracovat s portálem 4edu, co je důležité sledovat, jak v portále hledat).
- zároveň bychom s vámi rádi probrali zpětnou vazbu, co vám ve vzdělávání chybí, co by vám pomohlo ve vaší práci a to jak na pozicích konzultantských, manažerských, tak i asistentských. 

Sdílejte

zpět na všechny aktuality