Vzdělávání pro držitele certifikátu EFA - 31. 3. 2016

9.3.2016
titulní obrázek

Investiční plánování pro pokročilé

Všechny držitele certifikátu EFA si dovolujeme upozornit na kurz od společnosti FLOW & GROW s.r.o. "Investiční plánování pro pokročilé".

Kurz je kreditovaný v rámci kontinuálního vzdělávání EFA.

Termín a místo konání kurzu: 31.3.2016 09:00 – 13:00, webinář – možno i prezenčně Dobrovského 40, Praha

Lektor: Viktor Hostinský

Počet kreditů: 4

Cena: 990,- Kč + DPH = cena celkem 1.089,-

PRAVIDLO 4% - EFEKTIVNÍ VYBÍRÁNÍ DOŽIVOTNÍ RENTY Z PORTFOLIA

Na webináři se naučíte jak pracovat s portfoliem klienta v okamžiku, kdy začne vybírat rentu. Ukáži vám, jak sestavit individuální portfolio, které bude generovat potřebný příjem a jaké zásady dodržovat při nastavení vybírané částky, aby klient získal dostatečný pravidelný příjem bez rizika, že mu peníze během života dojdou. Naučíte se prověřené investiční principy, které desítky let využívají instituce jako Nobelova nadace, Anglikánská církev nebo Norský ropný fond a stovky privátních poradců a wealth manažerů ve vyspělém světě.

POROVNÁNÍ, HODNOCENÍ A VÝBĚR FONDŮ PODLE METODIK MORNINGSTAR (Style boxy, hvězdičky a ratingy analytiků)

MORNINGSTAR vyvinula za posledních 20 let komplexní systém třídění, porovnávání a hodnocení podílových fondů, které využívají nejen tisíce nezávislých investičních manažerů a poradců ve světě, ale i sami investiční správci fondů. Na webináři se naučíte používat tyto nástroje a metody i vy, abyste dokázali do portfolia zařadit správné kategorie fondů, a v daných kategoriích vybrat ty nejlepší správce.

Pro přihlášení na kurz napište krátký e-mail s potvrzením vaší účasti a uvedením vašeho jména a příjmení, data narození a kontaktní adresy na info@fgrozvoj.cz . Do předmětu e-mailu napište „EFPA“.

Sdílejte

zpět na všechny aktuality