První poradci v ČR získali certifikáty "Investiční poradce pro kolektivní investování". Vypsány termíny až do září!

20.5.2016
titulní obrázek

Zkouška Investiční poradce pro kolektivní investování má první absolventy! S využitím elearningového přípravného kurzu zkoušku absolvovují účastníci svoji zkoušku s úspěšností 85 %. Gratulujeme!

V souvislosti s novou Zkouškou investičního poradenství (IP-KI), kterou na českém trhu zatím nabízí EFPA Česká republika jako jediný subjekt (více o Zkoušce zde), byl spuštěn také přípravný kurz na tuto Zkoušku.

Kurz má formu e-learningu a je "ušit zcela na míru" všem, kteří se chtějí efektivně na Zkoušku připravit. Postupně provede studujícího všemi 9 tématy, které jsou součástí Zkoušky, přičemž na konci každého tématu si prostřednictvím kontrolních otázek studující ověří, jak vše pochopil.

Klíčovou přidanou hodnotou přípravného kurzu je však závěrečný opakovací test, který je věrnou simulací "ostré" Zkoušky a který dovoluje seznámit se se stylem zadávání otázek a udělat si tak představu o náročnosti Zkoušky.

E-learningový kurz je připraven tak, aby bylo pohodlné jej studovat nejen na notebooku či PC, ale také na chytrém mobilním telefonu či tabletu.

Více o přípraném kurzu naleznete na jeho stránce na portálu EFPA zde, kde si také kurz můžete objednat a ihned jej začít studovat. Pro nezávazný náhled na kurz využijte DEMO přístupu do kurzu zdarma.

Pokud zvažujete objednání tohoto přípravného kurzu, doporučujeme jej objednat společně se Zkouškou investičního poradenství (IP-KI), neboť tak získáte celý balíček 2 produktů se slevou 20 %.

Sdílejte

zpět na všechny aktuality