Nové funkcionality v portále 4edu

3.11.2023
titulní obrázek

Widgety - Certifikace, Následné vzdělávání, AML a Dluhopisy

Certifikace: Na první pohled zjistíte, zda-li máte nebo nemáte platný certifikát. Tento odkaz vás nasměruje do sekce 4eko - Registrace, kde zjistíte veškeré detaily ohledně platnosti vašeho certifikátu.

Následné vzdělávání: Máte-li ve svém profilu zobrazeno, že máte platný certifikát, pak je vše v pořádku. V detailu si můžete zkontrolovat, kolik máte odstudovaných hodin. Pokud zde naleznete, že neevidujeme certifikát, je třeba certifikát nahrát, aby vaše dokumenty byly v pořádku.

AML & Dluhopisy: V případě, že máte platný certifikát, je vše v pořádku. Pokud neevidujeme certifikát, můžete se prokliknout do kurzu, kde si ho můžete úspěšně splnit. Certifikát není třeba nikam posílat; bude automaticky odeslán k evidenci a vám se ve widgetu zobrazí.

AML: Je třeba si ho plnit každý rok, nemusíte si toto hlídat, my vás na další splnění upozorníme. Pozor, neplňte si dříve, než vám přijde email s upozorněním, certifikát je od data splnění na 12 měsíců, jakmile byste si ho splnili dříve, ztratíte tuto platnost certifikátu.

Dluhopisy: Není třeba je opakovat.

 

Nová tlačítka u kurzů

Upravili jsme tlačítka u kurzů, abyste nemuseli hledat, které kurzy jste si již přihlásili:

Přihlásit se: Toto školení ještě nemáte přihlášené, tak to napravte :)

Studovat: Toto tlačítko naleznete u vašeho přihlášeného záznamu z webináře nebo školení, které vám představujeme formou e-learningu.

Přihlášeno: Toto tlačítko se vám zobrazí  u vámi přihlášeného termínovaného webináře, či školení.

 

 

Nové filtry v sekci MOJE KURZY

V sekci MOJE KURZY najdete všechna školení, na která jste se kdy přihlásili. Přidali jsme nový filtr pro usnadnění vyhledávání. Samozřejmě můžete také použít i lupičku (fulltextové vyhledávání).

Pokud si všimnete, že něco nefunguje, nebo se vám nezobrazuje tak, jak by mělo, dejte nám vědět. Postaráme se o to, aby byly všechny úpravy provedeny tak, abyste byli spokojeni.

Věříme, že nové funkce v portálu 4edu budou pro vás přínosem. S jejich pomocí bude váš vzdělávací proces efektivnější a snadnější. Jsme přesvědčeni, že v těchto novinkách najdete zalíbení a výhody.

Váš tým 4edu

vzdelavani@4fin.cz

Sdílejte

zpět na všechny aktuality