Novinky na září

11.9.2023
titulní obrázek
Webináře, které stojí za vaši pozornost. Kompletní nabídku naleznete ve 4edu portále - záložka KURZY - stačí zaškrtnout filtr webinář a tím se vám vyfiltruje celá nabídka. Již teď se můžete přihlásit na portále 4edu
 
Shrnutí finančních trhů a ekonomické situace za poslední měsíce.
Prognózy na další měsíce a doporučení, jaké investiční nástroje a možnosti jsou pro vás a vaše klienty nejlepší.
Zajímá vás více, nebo se chcete rovnou přihlásit? Můžete zde
 
 

Pokud jste nestihli některých z našich webinářů, shlédněte si jejich záznamy.
Kompletní nabídku naleznete v portále 4edu - záložka KURZY - stačí zaškrtnout filtr záznam webináře a tím se vám vyfiltruje celá nabídka zde.

 

Klademe velký důraz i na to, abyste měli i osobní příležitosti setkávat se. S ohledem na to jsme pro vás připravili prezenční školení, která pokrývají zajímavá témata. Pokud si nejste jisti, těšíme se na to, že vám budeme moci pomoci se zorientovat na sociálních sítích.
Naši nabídku kurzů jsme rozšířili o Google workshop s názvem "Zbavte se stereotypů a získejte kontrolu nad svým časem". Původně jsme tento workshop nabízeli pouze pro pozice ZŘ a RŘ, a nyní jsme ho rozšířili i pro ty z vás, kteří zastávají pozice OŘ a MNG.
Zajímá vás více, nebo se chcete rovnou přihlásit? Můžete zde
 
Školení pro nové konzultanty a asistenty probíhá ve Vzdělávacím portálu 4edu převážně formou samostudia. Všechny informace najdete v záložce Vítejte ve 4fin.
 Stáhněte si dokument Průvodce studiem přímo na portálu a můžete začít. 
 
4assistant workshop je určený pro stávající asistenty a náplní tohoto workshopu jsou informace od produktových partnerů, novinky z trhu, informace z centrály 4fin a BT, plánované akce.
Lektorky: Vladimíra Nováková, Alena Šidlová
4assistant servis je určený pro pokročilejší asistentky a asistenty. Dozvíte informace, vychytávky, čeho se vyvarovat, aby sjednání smlouvy proběhlo hladce, jak na slevy a další zajímavosti od vybraných produktových partnerů.
Lektorky: Vladimíra Nováková, Alena Šidlová
Na 18. 10. připravujeme další setkání s Centrálou a to konkrétně s Oddělením centra sdílených služeb.
Seznámíte se s prací oddělení a dozvíte se, na čem oddělení pracuje a co pro vás připravují za novinky.
Budete mít možnost zeptat na vše co vás zajímá a s čím vám může toto oddělení pomoci.
Zajímá vás více, nebo se chcete rovnou přihlásit? Můžete zde Lektor: Petr Marek a jeho tým CSS
 
Možná jste si všimli, že pro snadnější vyhledávání kurzů máte několik možností. Můžete využít "fulltextu" nebo stačí zadat "klíčové slovo" z názvu školení nebo jméno lektora. Samozřejmě také máte možnost jednoduše si vybrat "filtry", jako jsou Prezenční, Záznam webináře, Webinář a další.
Pravidelně vám přinášíme informace, které stojí za vaši pozornost. Ať už se jedná o nové návody nebo zajímavé infografiky, určitě vás o nich budeme informovat v naší sekci "Aktuality". Proto nezapomínejte tuto sekci pravidelně sledovat.
 
Šťastná sedmička  - praktické tipy pro začínající investory. „Máte volné peníze? Tak investujte!“ Zdánlivě snadná rada, která ale řadu lidí spíše vyleká. Zbytečně. Čím se nenechat na začátku této cesty rozhodit a jak postupovat?
Chcete se dozvědět více? Můžete zde

Věříme, že jsme vás našimi tipy inspirovali a těší nás, že pravidelně sledujete naše novinky.

Váš tým 4edu

Sdílejte

zpět na všechny aktuality