Novinky na srpen

21.8.2023
titulní obrázek

Webináře na srpen

Webináře, které stojí za vaši pozornost. Kompletní nabídku naleznete ve 4edu portále - záložka KURZY - stačí zaškrtnout filtr webinář a tím se vám vyfiltruje celá nabídka. Již teď se můžete přihlásit na portále 4edu

 

Záznamy webinářů

 Pokud jste nestihli některých z našich webinářů, shlédněte si jejich záznamy.
 Kompletní nabídku naleznete v portále 4edu - záložka KURZY - stačí zaškrtnout filtr záznam webináře a tím se vám vyfiltruje celá nabídka zde.

Pro konzultanty a asistenty

-Školení pro nové konzultanty a asistenty probíhá ve Vzdělávacím portálu 4edu převážně formou samostudia. Všechny informace najdete v záložce Vítejte ve 4fin.
 Stáhněte si dokument Průvodce studiem přímo na portálu a můžete začít. 

 

Pro jednodušší start se přihlaste na webinář Vstupní školení pro nové konzultanty a asistenty, kde se dozvíte, jak portál funguje, co, kdy a jak mají nováčci konzultanti a asistenti studovat.
 Lektorky: Vladimíra Nováková, Alena Šidlová

 

 4assistant workshop je určený pro stávající asistenty a náplní tohoto workshopu jsou informace od produktových partnerů, novinky z trhu, informace z centrály 4fin a BT, plánované akce.
 Lektorky: Vladimíra Nováková, Alena Šidlová

Připravujeme

 Na 5. 9.  jsme připravili Workshop pro Zemské a Regionální ředitele a bude probíhat  prezenčně na centrále 4fin Better together.
 Získáte informace o novinkách v Google a hlavně o praktickém použití při každodenní práci nejenom pro sebe, ale i své kolegy.
 Po tomto workshopu si budete moci objednat školení šité na míru pro vaše týmy. Kapacita workshopu je omezená, proto se neváhejte přihlásit co nejdříve.
 Chcete-li se dozvědět více, nebo se rovnou přihlásit? Můžete zde
 Lektor: Martin Macháček, společnost cloud150

 

 Třídenní online setkání (6. 9., 13. 9., 26. 9.) zaměřené na investice.
_Budeme se detailně věnovat následujícím tématům: Jak správně stanovit cíle a plány pro jednání s klientem, Efektivní reakce na klientovy argumenty, Základní principy a výhody investování, Práce s investičními nástroji, Analýza finančního trhu.
 Setkání jsou vhodná jak pro úplné nováčky, tak i pro ty, kteří se právě rozhodli s investicemi začít.
 Zajímá vás více, nebo se chcete rovnou přihlásit? Můžete zde
 Lektoři: Martin Večerka, Pavel Beneš, Alice Tomanová ze společnosti Broker Trust

 

 Kdo není na sociální sítích, jako by nebyl :) Proto jsme pro vás připravili opakované školení na Sociální sítě v roce 2023 - základy zde. A pro ty, kteří se již nějaký čas na sociálních sítích pohybují a chtějí si rozšířit své znalosti, mohou využít navazující školení Sociální sítě v roce 2023 - pokročilí zde.
 Lektoři: Nikola Havránková, Martin Suchomel

Zajímavé tipy

Spolupráce s asistentem

Již spolupracujete s asistentem, nebo stále váháte ohledně navázání spolupráce? Máme pro vás připraveny nové materiály, které vás provedou celým procesem, od výběru asistenta, přes kompletní zaškolení až po následnou adaptaci.

 

 Aktualizovali jsme pro vás Manuál pro zapracování, abychom vám pomohli v začátcích spolupráce s asistentem a s následnou postupnou adaptací. Tento manuál vám pomůže s tím proč vůbec začít uvažovat o spolupráci, pomůže s výběrem asistenta a jeho následným zapracováním, smluvní dokumentací a mnohým dalším. Našim cílem je představit a ukázat vám, že vzájemná spolupráce konzultanta a asistenta může být efektivní a přínosná pro vaši práci a další kariéru. 
 Ke stažení ve 4eko dokumentech zde

 

 Nevíte, pro jako formu spolupráce se rozhodnout? Zda-li chce se svým novým asistentem spolupracovat na IČ, zaměstnanecký poměr, nebo DPP, DPČ? Máme pro vás pár tipů a najdete je v dokumentu - Možné formy spolupráce.
 Ke stažení ve 4eko dokumentech zde

 

 Přijímací pohovor zdá se býti rutinní záležitostí, ale je důležité vědět, jaké otázky klást uchazeči a naopak čemu se vyhnout. Proto jsme pro vás připravili pár doporučení v dokumentu - Jak vést  Vstupní pohovor. Najdete zde užitečné informace, abyste pohovor úspěšně a efektivně zvládli.
 Ke stažení ve 4eko dokumentech zde

 

 Chcete si dopředu ověřit, jaké znalosti a dovednosti již váš budoucí uchazeč má, aby vás po uzavření smlouvy nečekalo nepříjemné překvapení? Připravili jsme pro vás dokument -  Jaký zvolit Vstupní test. Najdete zde např. orientaci v internetovém prostředí, práci s MS Office, schopnost nacházet řešení k zadaným úkolům dle vašich preferencí a mnohé další.
 Ke stažení ve 4eko dokumentech zde

 

 Je důležité vědět, že i asistent může postupuje v kariéře a a my vám představíme, jaké vypsané kurzy/e-learningy a webináře je nutné si splnit v případě, že asistent chce postoupit na vyšší pozici a co je třeba absolvovat, aby si asistent danou pozici udržel. Více najdete v dokumentu - Vzdělávání asistentů pro jednotlivé pozice.
 Ke stažení ve 4eko dokumentech zde

 

 Věděli jste, že můžete nechat svého asistenta samostatně se vzdělávat ve vzdělávacím portálu 4edu formou e-learningu? Jak postupovat, naleznete v dokumentu  - Průvodce studiem pro úvodní vzdělávání Vítejte ve 4fin.
 Ke stažení ve 4eko dokumentech zde.

Návody ve 4eko

 Připravili jsme pro vás 11 nových návodů ve 4eko a to konkrétně v záložce Reporty. Věříme, že pro vás budou skvělými pomocníky při práci s nimi.

AML kurz ve 4edu

 Dříve jste měli tento kurz k dispozici v Bety (aplikace společnosti Broker Trust a.s.). Nyní si ho nově můžete splnit v našem vzdělávacím portále 4edu.
 Platnost kurzu AML – 1 rok od data splnění. Test je nutné pravidelně ročně opakovat.
 Jeden měsíc a těsně před vypršením platnosti vám přijde upozornění, abyste si kurz splnili znovu.
 Možnost splnění kurzu zde
 

Sdílejte

zpět na všechny aktuality