Spolupráce s asistentem

3.11.2023
titulní obrázek
 

MANUÁL PRO ZAPRACOVÁNÍ

 Aktualizovali jsme pro vás Manuál pro zapracováníabychom vám pomohli v začátcích spolupráce s asistentem a s následnou postupnou adaptací. Tento manuál vám pomůže s tím proč vůbec začít uvažovat o spolupráci, pomůže s výběrem asistenta a jeho následným zapracováním, smluvní dokumentací a mnohým dalším. Našim cílem je představit a ukázat vám, že vzájemná spolupráce konzultanta a asistenta může být efektivní a přínosná pro vaši práci a další kariéru. 
 Ke stažení ve 4eko dokumentech zde

MOŽNÉ FORMY SPOLUPRÁCE 

Nevíte, pro jako formu spolupráce se rozhodnout? Zda-li chce se svým novým asistentem spolupracovat na IČ, zaměstnanecký poměr, nebo DPP, DPČ? Máme pro vás pár tipů a najdete je v dokumentu - Možné formy spolupráce.
 Ke stažení ve 4eko dokumentech zde

JAK VÉST VSTUPNÍ POHOVOR

Přijímací pohovor zdá se býti rutinní záležitostí, ale je důležité vědět, jaké otázky klást uchazeči a naopak čemu se vyhnout. Proto jsme pro vás připravili pár doporučení v dokumentu - Jak vést  Vstupní pohovorNajdete zde užitečné informace, abyste pohovor úspěšně a efektivně zvládli.
 Ke stažení ve 4eko dokumentech zde
 

JAKÝ ZVOLIT VSTUPNÍ TEST

 Chcete si dopředu ověřit, jaké znalosti a dovednosti již váš budoucí uchazeč má, aby vás po uzavření smlouvy nečekalo nepříjemné překvapení? Připravili jsme pro vás dokument -  Jaký zvolit Vstupní test. Najdete zde např. orientaci v internetovém prostředí, práci s MS Office, schopnost nacházet řešení k zadaným úkolům dle vašich preferencí a mnohé další.
 Ke stažení ve 4eko dokumentech zde

VZDĚLÁVÁNÍ ASISTENTŮ PRO JEDNOTLIVÉ POZICE

Je důležité vědět, že i asistent může postupuje v kariéře a a my vám představíme, jaké vypsané kurzy/e-learningy a webináře je nutné si splnit v případě, že asistent chce postoupit na vyšší pozici a co je třeba absolvovat, aby si asistent danou pozici udržel. Více najdete v dokumentu - Vzdělávání asistentů pro jednotlivé pozice.
 Ke stažení ve 4eko dokumentech zde

PRŮVODCE STUDIEM PRO ÚVODNÍ VZDĚLÁVÁNÍ VÍTEJTE VE 4FIN

Věděli jste, že úvodní vzdělávání může váš asistent absolvovat samostatně ve vzdělávacím portálu 4edu formou e-learningu? Jak postupovat, naleznete v dokumentu  - Průvodce studiem pro úvodní vzdělávání Vítejte ve 4fin.
Ke stažení ve 4eko dokumentech zde.

 

Budete-li mít jakýkoliv dotaz, nebo připomínku, napište nám to na 4assistant@4fin.cz 

Odkazy vám budou fungovat pouze v případě, že jste přihlášeni ve 4eko.

Věříme, že materiály pro vás budou těmi nejlepšími pomocníky při úspěšné spolupráci s vaším asistentem.

Váš tým 4edu

Sdílejte

zpět na všechny aktuality