Novinky na červenec

28.7.2023
titulní obrázek

Webináře na červenec

Webináře, které stojí za vaši pozornost. Kompletní nabídku naleznete ve 4edu portále - záložka KURZY - stačí zaškrtnout filtr webinář a tím se vám vyfiltruje celá nabídka. Již teď se můžete přihlásit na portále 4edu

 

Záznamy webinářů

Pokud jste nestihli některých z našich webinářů, shlédněte si jejich záznamy - Situace na finančních trzích s našimi odborníky na investice Martinem Kovářem a Josefem Rajdlem, Na slovíčko s Centrálou - Oddělení marketingu a vzdělávání, Efektivní správa Google Tabulek a Dokumentů, Galerie produktů na téma bytová družstva a SVJ.
 Kompletní nabídku naleznete v portále 4edu - záložka KURZY - stačí zaškrtnout filtr záznam webináře a tím se vám vyfiltruje celá nabídka zde.

Pro konzultanty a asistenty

Školení pro nové konzultanty a asistenty probíhá ve Vzdělávacím portálu 4edu převážně formou samostudia. Všechny informace najdete v záložce Vítejte ve 4fin.
Stáhněte si dokument Průvodce studiem přímo na portálu a můžete začít. 
Pro jednodušší start se přihlaste na webinář Vstupní školení pro nové konzultanty a asistenty, kde se dozvíte, jak portál funguje, co, kdy a jak mají nováčci konzultanti a asistenti studovat.
Na workshopu pro nové konzultanty a asistenty s vámi zkonzultujeme, zda-li jste všemu porozuměli a zodpovíme veškeré vaše dotazy.

4assistant workshop je určený pro stávající asistenty a náplní tohoto workshopu jsou informace od produktových partnerů, novinky z trhu, informace z centrály 4fin a BT, plánované akce.

Kompletní nabídku naleznete ve 4edu portále - záložka KURZY - stačí zaškrtnout filtr webinář a tím se vám vyfiltruje celá nabídka zde.

Lektorky: Vladimíra Nováková, Alena Šidlová

4synergie

Tentokrát jsme si pro vás připravili 4synergii na téma Příležitosti v penzíchkterou vám představí Tomáš Hudeček.
Naučíte se klientovi jednoduše zvýšit jeho nárok na starobní důchod a získáte tak spoustu doporučení na jeho příbuzné a známé. Penze je téma, které dnes řeší úplně každý!
Můžete shlédnout v záložce 4fin Better together - 4synergie zde

Pusťte si krátkou ukázku z naší 4synergie - Příležitosti v penzích

Kurz Práce s ePortálem ČSSZ jsme vám již představovali, ale chceme vám ho znovu připomenout, protože tento kurzu velmi úzce souvisí s naší 4synergií - Příležitosti v penzích. Doručujeme si ho projít, abyste přípravu na servis u klienta měli kompletní.
Můžete shlédnout v záložce Produktová školení - Penze - zde

Zajímavé tipy

Chcete mít ve své kanceláři certifikát za úspěšně splněné všechny kurzy 4basic?  
Jak postupovat? - Je třeba si odstudovat v portále 4edu kurzy 4basic 01 až 08 a poté se přihlásit na poslední kurz - Produktová školení 4basic - který je určený pouze pro vygenerování certifikátu. 
Kde si můžete provést kontrolu, jaké kurzy 4basic máte odstudované? - Kontrolu, zda-li máte dokončených všech 8 kurzů, si můžete provést v sekci Moje kurzy, nezapomeňte rozkliknout i archiv. 

Rádi bychom pro vás znovu otevřeli Investiční akademii 4fin se společností KFP. 
Kurz je určen pro začínající, mírně pokročilé až středně pokročilé poradce (6 měsíců až 3 roky praxe). Není vhodný pro velmi zkušené poradce (10 a více let praxe) a pro poradce s tituly PFP, EFA, EFP – pokud si nechtějí zopakovat základní principy poradenství nebo zahrát hru Finanční svoboda.
Chcete-li se dozvědět více? Můžete zde
Máte-li vážný zájem se zapsat do tohoto školení - napište nám na email: vzdelavani@4fin.cz. V případě, že bude dostatečný počet zájemců, budeme vás dopředu informovat o všech detailech.

Tato jednoduchá Infografika vám přehledně ukáže, jaké zkoušky je povinné si v rámci vaší činnosti plnit, jaké certifikáty je třeba ukládat do portálu 4edu a jaké budou uloženy automaticky a mnohé další.
Můžete si jí uložit k sobě do počítače, nebo si ji jednoduše vytiskněte a vyvěste ve své kanceláři. Bude dobrým pomocníkem nejenom vám, ale i vašim kolegům. Veškeré informace budete tak mít rychle a přehledně stále před očima a na jednom místě.
Stáhněte si zde  (Nebo si zadejte v dokumentech ve 4eko do fulltextového vyhledávače - Infografika)

Váš tým 4edu

vzdelavani@4fin.cz

 

 

Sdílejte

zpět na všechny aktuality