Novinky na červen

5.6.2023
titulní obrázek

Webináře na červen

Webináře, které stojí za vaši pozornost. Kompletní nabídku naleznete ve 4edu portále - záložka KURZY - stačí zaškrtnout filtr webinář a tím se vám vyfiltruje celá nabídka. Již teď se můžete přihlásit na portále 4edu

 

 

Záznamy webinářů

Pokud jste nestihli některých z našich webinářů, shlédněte si jejich záznamy - Jak pracovat s Google nástroji efektivně, Firemní obchody v oblasti zaměstnaneckých benefitů, Galerie produktů od produktových partnerů na jednom místě.
 Kompletní nabídku naleznete v portále 4edu - záložka KURZY - stačí zaškrtnout filtr záznam webináře a tím se vám vyfiltruje celá nabídka zde.

Pro konzultanty a asistenty

Školení pro nové konzultanty a asistenty probíhá ve Vzdělávacím portálu 4edu převážně formou samostudia. Všechny informace najdete v záložce Vítejte ve 4fin.
Stáhněte si dokument Průvodce studiem přímo na portálu a můžete začít. 
Pro jednodušší start se přihlaste na webinář Vstupní školení pro nové konzultanty a asistenty, kde se dozvíte, jak portál funguje, co, kdy a jak mají nováčci konzultanti a asistenti studovat.
Na workshopu pro nové konzultanty a asistenty s vámi zkonzultujeme, zda-li jste všemu porozuměli a zodpovíme veškeré vaše dotazy.

4assistant workshop je určený pro stávající asistenty a náplní tohoto workshopu jsou informace od produktových partnerů, novinky z trhu, informace z centrály 4fin a BT, plánované akce.

Kompletní nabídku naleznete ve 4edu portále - záložka KURZY - stačí zaškrtnout filtr webinář a tím se vám vyfiltruje celá nabídka zde.

Lektorky: Vladimíra Nováková, Alena Šidlová

4synergie

Tentokrát jsme si pro vás připravili 4synergii na téma Role a přínosy koncipienta, kterou vám představí Vladimír Trávník a Matěj Mandelík.
Naučíte se, jakým způsobem s koncipientem pracovat, jak ho postupně zapracovat a posouvat dál, jakým způsobem je možné nastavit ohodnocení. A v neposlední řadě jakým způsobem toho můžete využít při náboru.
Můžete shlédnout v záložce 4fin Better together - 4synergie zde

Zajímavé tipy

Přihlášky do Přípravného kurzu EFA 2023 - 2024

Kurz se spouští 11. - 12. 10. 2023 a končí 15. - 16. 5. 2024, zkoušky EFPA budou koncem května a začátkem června 2024.
Více informací zde, najdete zde aktuální termíny a reference.
 V případě zájmu vyplňte vstupní dotazník na stránce zde, společnost KFP vás bude kontaktovat a společně si ujasníte, zda je pro vás kurz vhodný.

V případě více dotazů kontaktujte:
Ing. Petr Pavlásek, EFA, EFP 
KFP trénink, s.r.o. / KFP online, s.r.o.
+420 602 790 222

 

Aktuální verze IK kartyAktualizovali jsme pro vás IK kartu. Ve všech záložkách Kompetenční model, jsou upraveny odkazy na dokumenty. Naleznete zde - KM pro konzultanty, manažery a asistenty.
Aby vám IK karta fungovala správně, je třeba si vytvořit její kopii a uložit k sobě do počítače. 
Stáhněte si její novou verzi zde  (Nebo si jednoduše zadejte v dokumentech ve 4eko do fulltextového vyhledávače - IK karta)

Váš tým 4edu

vzdelavani@4fin.cz

 

 

 

Sdílejte

zpět na všechny aktuality