Novinky na květen

2.5.2023
titulní obrázek

Pozvánka na 4insurance day

Stále máme volná místa na naše prezenční setkání 4insurance day v Brně a Praze. Rezervujte si své místo co nejdříve, kapacita je omezená.

Více informací k oběma setkáním naleznete v záložce - Produktová školení - Pojištění - 4insurance day zde. Nebo si jednoduše zadejte do fulltextového vyhledávání klíčové slovo a tato setkání se vám vyfiltrují. 

Webináře na květen

Kompletní nabídku naleznete ve 4edu portále - záložka KURZY - stačí zaškrtnout filtr webinář a tím se vám vyfiltruje celá nabídka zde.

Chceme vám být co nejblíže a proto pro vás připravujeme pravidelná setkání s našimi lidmi z centrály.
Postupně vám představíme všechny zástupce jednotlivých oddělení a přiblížíme vám jejich práci a čím vám mohou být nápomocni. Sdělíme vám tipy, triky, jak si ulehčit svojí práci.
Tentokrát se budete moci setkat s Oddělením vzdělávání.
A aby byl náš webinář efektivní, budeme rádi, pokud nám své dotazy pošlete dopředu. Pomůže nám to webinář zefektivnit. Svůj dotaz nám napište zde

A další...

Záznamy webinářů

Pokud jste nestihli některých z našich webinářů, shlédněte si jejich záznamy - Příležitosti v dluhopisových fondech s Martinem Kovářem, Josefem Rajdlem, Tomášem Vejrychem z Conseq, Martinem Kujalem z J&T banky, dále EPP v neživotním a životním pojištění, nebo práce s nástrojem BT Invest.
Kompletní nabídku naleznete v portále 4edu - záložka KURZY - stačí zaškrtnout filtr záznam webináře a tím se vám vyfiltruje celá nabídka zde.

Pro konzultanty a asistenty

Školení pro nové konzultanty a asistenty probíhá ve Vzdělávacím portálu 4edu převážně formou samostudia. Všechny informace najdete v záložce Vítejte ve 4fin.
Stáhněte si dokument Průvodce studiem přímo na portálu a můžete začít. 
Pro jednodušší start se přihlaste na webinář Vstupní školení pro nové konzultanty a asistenty, kde se dozvíte, jak portál funguje, co, kdy a jak mají nováčci konzultanti a asistenti studovat.
Na workshopu pro nové konzultanty a asistenty s vámi zkonzultujeme, zda-li jste všemu porozuměli a zodpovíme veškeré vaše dotazy.

4assistant workshop je určený pro stávající asistenty a náplní tohoto workshopu jsou informace od produktových partnerů, novinky z trhu, informace z centrály 4fin a BT, plánované akce.

Kompletní nabídku naleznete ve 4edu portále - záložka KURZY - stačí zaškrtnout filtr webinář a tím se vám vyfiltruje celá nabídka zde.

Lektorky: Vladimíra Nováková, Alena Šidlová

Ohlédnutí za 4assistant business

Školení proběhlo poprvé prezenčně na centrále 4fin dne 17. 4. a hned si získalo velkou oblibu.
Zásadním úkolem lektora bylo provést naše asistentky obchodními dovednostmi a to konkrétně - jak zaujmout klienta, aby přišel na schůzku, argumentace pro komunikaci s ním, proč je dobré být pojištěn a mnohé další.
Zpětná vazba od našich asistentek byla skvělá, takže je to pro nás výzva uskutečnit další setkání. Určitě si ho nenechte
ujít.

 

Váš tým 4edu

 

 

 

Sdílejte

zpět na všechny aktuality