Novinky na duben

18.4.2023
titulní obrázek

Povinné následné vzdělávání

Následné vzdělávání na INVESTICE a ÚVĚRY je povinné pro všechny zprostředkovatele investic a úvěrů v rozsahu minimálně 1 hodiny/segment.
Připravili jsme pro Vás kurzy zdarma a můžete si je odstudovat  přímo v portále 4edu v záložce - Povinné vzdělávání - Následné vzdělávání.
Po úspěšném absolvování obdržíte do Vašeho e-mailu certifikát, který bude automaticky odeslán na evidenci Broker Trust a zasmluvnění 4fin.
Nemusíte nikam nic odesílat, ani nahrávat, certifikát se Vám automaticky uloží do sekce MOJE CERTIFIKÁTY v portále 4edu.

Následné vzdělávání na POJIŠTĚNÍ je povinné pro všechny zprostředkovatele pojištění v rozsahu 15 hodin. 
Můžete si ho odstudovat u jakékoliv akreditované společnosti, více informací naleznete  v portále 4edu v záložce - Povinné vzdělávání - Následné vzdělávání.
Certifikát získaný u společnosti EFPA není třeba nikam nahrávat, bude automaticky odeslán k  evidenci na Broker Trust a oddělení zasmluvnění 4fin.
Certifikát získaný u  jakékoliv jiné akreditované společnosti než-li je EFPA, je třeba  nahrát do portálu 4edu do sekce - MOJE CERTIFIKÁTY. Pak teprve dojde k jeho evidenci na Broker Trust a oddělení zasmluvnění 4fin.

 

Záznamy webinářů

Pokud jste nestihli některých z našich webinářů, shlédněte si jejich záznamy Aktuální situace na finančních trzích s Martinem Kovářem a Josefem Rajdlem, Srovnávač BT Neživot, Nástroj BT Kredit, Nové BT Metodiky.
Kompletní nabídku naleznete v portále 4edu - záložka KURZY - stačí zaškrtnout filtr záznam webináře a tím se Vám vyfiltruje celá nabídka zde.

 

Pro konzultanty a asistenty

Školení pro nové konzultanty a asistenty probíhá ve Vzdělávacím portálu 4edu převážně formou samostudia. Všechny informace najdete v záložce Vítejte ve 4fin.
Stáhněte si dokument Průvodce studiem přímo na portálu a můžete začít. 
Pro jednodušší start se přihlaste na webinář Vstupní školení pro nové konzultanty a asistenty, kde se dozvíte, jak portál funguje, co, kdy a jak mají nováčci konzultanti a asistenti studovat.
Na workshopu pro nové konzultanty a asistenty s Vámi zkonzultujeme, zda-li jste všemu porozuměli a zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

4synergie

Přidali jsme do portálu 4edu oblíbenou 4synergii na téma Jak pracovat s náborovu brožurou, kterou Vás provede zkušený náborář Lukáš Gašník a Jaroslav Bezouška.
Můžete přihlásit v záložce 4fin Better together - 4synergie zde

Zajímavé tipy

Nabízíme Vám dlouholeté zkušenosti lektora Petra Pavláska ze společnosti KFP.
Více informací ke kurzům od této společnosti naleznete v portále 4edu - záložka Kurzy - do fulltextu si zadejte klíčové slovo z názvu kurzu nebo jméno lektora.

Chcete si rozšířit své znalosti a doposud nabyté zkušenosti a získat větší přehled v investicích?

Na kurz není možné se hned přihlásit, je třeba se domluvit na termínech.
Minimální počet účastníků pro spuštění kurzu je 16 osob.

Máte-li zájem o bližší informace navštivte náš kurz, kde si v popisu může shlédnout krátký medailonek k nabízenému kurzu a budete-li si chtít kurz objednat, napište nám to na e-mail: vzdelavani@4fin.cz.

Přejeme vám úspěšný duben!


Vaše oddělení 4edu
Martin Sedlák, Alena Frantíková, Alena Šidlová, Vlaďka Nováková
E-mail: vzdelavani@4fin.cz

Sdílejte

zpět na všechny aktuality