Nadpis: Oprava notifikace ohledně následného vzdělávání z 31. 10.

3.11.2022
titulní obrázek

Vážení poradci, partneři,

určitě jste zaznamenali, že jsme na začátku října spustili nový vzdělávací portál BT Edu. Vyvinula nám ho na míru společnost EFPA, která je současně akreditovanou osobou a dodavatelem vzdělávání. BT Edu Vám bude na Vaše přání zasílat notifikační e-maily se zásadními informacemi ohledně vzdělávání a certifikací.

Jak na následné vzdělávání v BT?

Úvěry a Investice

Pokud jste následné vzdělávání v oblasti úvěrů a investic ještě neabsolvovali, využijte kurzů, které jsme Vám představili letos v červnu. Jsou akreditované přímo pro BT a Vy je máte zdarma. Nyní je najdete v BT Edu na odkazech viz níže. Po absolvování kurzu se Vám certifikát automaticky propíše do složených zkoušek v BT Edu. Nemusíte nám ho posílat. V případě, že jste kurz složili už dříve (ve staré BeTy), nemusíte certifikáty znovu nahrávat. V příštích týdnech Vám je do BT Edu sami doplníme.

Investice – https://bt.efpa.cz/produkt/bt-nv-investice-2022

Úvěry – https://bt.efpa.cz/produkt/bt-nv-uvery-2022

Pojištění

Pokud Vám chybí následně vzdělávání na pojištění v povinné časovém rozsahu 15 hodin, je ho třeba absolvovat u akreditovaného dodavatele dle Vašeho výběru. Do BT Edu následně vložte certifikát. Jedinou výjimkou je EFPA. Pokud tedy zvolíte kurz u akreditované osoby EFPA, certifikáty se Vám zaznamenají automaticky.

Moc Vám děkuji za pochopení a ještě jednou se omlouvám za vzniklou situaci.

Těšíme se s Vám na setkání na BT Edu 😊.

Alice Tomanová

Manažerka oddělení rozvoje partnerů

Sdílejte

zpět na všechny aktuality