Novinky ve vstupním školení pro nové konzultanty a asistenty

2.11.2022
titulní obrázek
Od listopadu bude Úvodní vzdělávání pro nové konzultanty a asistenty probíhat ve Vzdělávacím portálu 4edu primárně formou e-learningu/samostudia.
 
Díky tomu může každý nováček začít studovat a vzdělávat se samostatně a nezávisle, bez ohledu na datum počátku spolupráce.
Studijní materiály jsou k dispozici v kategorii 4fin Better togther v záložce Vítejte ve 4fin, která je určena právě pro nově zasmluvněné konzultanty a asistenty (s již přiděleným přístupem do 4eko a firemní emailovou adresou). Zde je také ke stažení Průvodce studiem, který obsahuje seznam e-learningových kurzů včetně doporučení pořadí jejich absolvování.
 
Nový koncept spouštíme a novým konzultantům a asistentům jej představíme na  webináři Vstupní školení pro nové konzultanty a asistenty, který je koncipován jako on-line podpora k samostudiu, v termínu
  • 8.11.2022 od 9:00 hod
    Další termíny budou vypsány vždy na začátku každého měsíce.
    Na webináři se účastníci dozvědí, jak funguje vzdělávací portál, jaké kurzy mají nováčci konzultanti a asistenti studovat, v jakém pořadí a jakou formou, které kurzy obsahují testy pro ověření získaných znalostí atd.
    Bližší informace a přihlášení zde.

NEMŮŽETE SE ZÚČASTNIT? I TAK MŮŽETE ZAČÍT STUDOVAT!
Začínáme 8.11.2022

Budou-li mít nováčci po samostudiu ke kurzům a studijním materiálům dotazy, nebude-li jim něco jasné nebo budou potřebovat cokoliv doplnit, mohou se následně přihlásit na on-line webinář Workshop pro nové konzultanty a asistenty. Podmínkou účasti na tomto workshopu jsou dokončené e-learningové kurzy dle studijního plánu. Termín prvního workshopu je
  • 22.11.2022 od 9:00 hod.
    Bližší informace a přihlášení zde.

 

Sdílejte

zpět na všechny aktuality