Seznamte se s prostředím 4edu!

1.11.2022
titulní obrázek

Pro koho je portál určený?

Pro všechny manažery a konzultanty 4fin

 Realitní makléře 4fin

Asistenty 4fin

.....................................................................................................................................
 

V čem je nový portál lepší?

Moderní, uživatelsky přívětivější a rychlejší prostředí

Snadné vyhledávání

Volitelné řazení, třeba i podle oblíbenosti kurzu

Fulltextové vyhledávání v celém obsahu portálu

Užitečné štítky - Novinka, Doporučujeme, Oblíbené atd.

Přehledný kalendář webinářů, akcí, kurzů

Upozornění před termínem konání přihlášeného kurzu

Placená školení za lepší ceny, než je běžné.

 Přehled vámi absolvovaných/přihlášených kurzů a získaných certifikátů.

Sledování vašich certifikátů a povinného následného vzdělávání, aby vám nepropadla licence. 

.....................................................................................................................................

Jak se mám v portálu správně orientovat?

Horní lišta s 6 hlavními záložkami:

Rozdělili jsme portál do 6 hlavních záložek, abyste se mohli konkrétně zaměřit na sekce, které vás zajímají, co vás v danou chvíli pálí, v čem se potřebujete zdokonalit, co je povinnost si splnit a nebo se chcete jen dále osobnostně rozvíjet. 

Záložky:
 Všechny - na této stránce naleznete všechny kurzy, které portál nabízí a můžete si je filtrovat, vyhledávat dle názvu kurzu, nebo jména lektora, seřadit od nejnovějšího, nejlépe hodnoceného, abecedně, nebo si zapnout štítek - Novinka, Oblíbené, atd.

 4fin Better together - zde naleznete kurzy, e-learningy připravené pro manažery, konzultanty, asistenty, které jim pomohou k jejich rozvoji a každodenní práci. Dozvíte se zásadní informace k náborům, jak správně používat systém 4eko, jak začít s nováčkem, aby jeho první krůčky ve společnosti byly co nejsnadnější a mnohé další. Veškeré nabízené kurzy jsou z dílny 4fin a samozřejmě za přispění vás všech. 

Povinné vzdělávání - v této sekci naleznete přehled akreditovaných společností, povinného následné vzdělávání, testu AML, testu na Dluhopisy. Bohužel 4fin není akreditovanou společností, proto vás pouze k jednotlivým akreditovaným společnostem nasměrujeme. Kurz/zkoušku si zde můžete objednat a rovnou zaplatit. V každém popisu kurzu naleznete promo kód/slevu/registraci, kterou je nutné použít u  příslušné akreditované společností, abyste získali ty nejlepší cenové podmínky.

 Produktová školení - nabídka na školení od produktových partnerů, na které se můžete přihlásit pro živé sledování online webináře. V každé události naleznete odkaz na připojení, který se vám objeví v popisu události po vašem přihlášení.

 4fin Reality - tato záložka je určená pouze pro realitní makléře 4fin. Makléři se dozvědí nejenom jak si splnit povinné zkoušky, ale i jak pracovat s nástroji, které jim usnadní jejich business. Zároveň budeme přidávat i další kurzy, ve kterých budou moci rozvíjet svojí realitní praxi. 

Osobní rozvoj - své zkušenosti a dovednosti je třeba stále rozvíjet, proto jsme pro vás vyjednali kurzy od externích školitelů, odborníků a koučů za exkluzivních podmínek.

.....................................................................................................................................

Postranní lišta:

 

 PŘEHLED - úvodní stránka (dashboard), kde naleznete například přehled certifikací, AML, Dluhopisy, kalendář s termíny akcí, vaše přihlášené kurzy a nabídku doporučených kurzů, e-learningů a webinářů.

 KURZY - na této stránce naleznete všechny kurzy, které portál nabízí a můžete si je filtrovat, vyhledávat dle názvu kurzu, nebo jména lektora, seřadit od nejnovějšího, nejlépe hodnoceného, abecedně, nebo si zapnout štítek - Novinka, Oblíbené, atd.

 MOJE KURZY -  v této záložce naleznete všechny kurzy, e-learningy, webináře, na které jste se přihlásili. Tlačítkem studovat můžete rovnou začít a zároveň se k nim můžete opakovaně vracet.

 NASTAVENÍ - zde si nastavíte svůj profil s kontaktními údaji.

.....................................................................................................................................

Co znamenají jednotlivé widgety na hlavní stránce?

 Certifikace - (připravujeme) zde můžete sledovat, zda-li máte zkoušku na daný segment platnou.

 AML a Dluhopisy (připravujeme) - tento widget vám ukáže, zda-li máte platný test a do kdy.  

 Odbornost - zkoušky řadíme do několika odborností. A těmi jsou certifikační zkoušky od ČNB a dále nadstavbové zkoušky PFP, EFA, EFP. Máte-li tyto zkoušky splněné, propíše se vám tato odbornost zde.

 Aktivity - v sekci aktivity se vám zobrazí jak jste úspěšní ve svém studiu. Jaký kurz či e-learning máte rozstudovaný, co je třeba dostudovat, nebo naopak začít studovat.

 Moje kurzy - přihlásíte-li se na jakýkoliv kurz, webinář, či e-learning, zapíše se vám událost do tohoto přehledu. Vždy se ke studiu můžete vrátit. Přijde vám zároveň informace do emailu (připravujeme), že jste si vámi vybraný kurz zapsali. A můžete začít rovnou studovat, nebo se těšit na termín konání.

 Kalendář - v kalendáři si můžete prohlédnout jaké webináře pro vás plánujeme. Můžete si i dopředu prohlédnout plán akcí na další měsíce a na daný webinář či kurz se přihlásit. Zároveň (připravujeme), že se vám tyto události budou propisovat do vašeho vlastního kalendáře po přihlášení na danou událost.

 Mohu Vám pomoci - máte-li s čímkoliv problém, napište nám :) Tento email je směrovaný na podporu Broker Trust, zde vám pomou s technickými problémy, které se mohou objevit na vašem portále. Budete-li nám chtít napsat něco konkrétního ke kurzu, webináři, e-learningu, ať je to pochvala či připomínka, že vám něco nefunguje, napište nám na e-mail: vzdelavani@4fin.cz.

.....................................................................................................................................

Co plánujeme v portále do budoucna?

Možnost hodnotit a komentovat kurzy, e-learningy - budeme rádi, pokud nám dáte zpětnou vazbu, jak se vám absolvovaný kurz či e-learning líbil a doporučíte ho tak dalším kolegům.

 Manažerský náhled - budete moci sledovat a přiřazovat kurzy ke studování vašim podřízeným spolupracovníkům.

 Nahrání vlastního certifikátu - získáte-li jakoukoliv odbornost a certifikát, je možné si jej nahrát do sekce Moje certifikáty. V této sekci se budou objevovat vámi nahrané certifikáty z absolvovaných kurzů, či e-learningů a dále úspěšně absolvované certifikační zkoušky a povinné následné vzdělávání od společnosti EFPA. (Pozn.: Efpa je naším dodavatelem portálu, proto jsou schopní své certifikáty nahrát automaticky). Pokud si certifikační zkoušku nebo povinné vzdělávání splníte u jiné akreditované společnosti, nevadí, dáme vám možnost si certifkát nahrát. Efpa pouze zkontroluje jeho pravost a hurá s ním do vašeho šuplíku. Budete mít tak vše pohromadě a už nebudete muset více hledat :)

 Propisování událostí do kalendáře - přihlásíte-li se na webinář, či kurz, propíše se vám tato událost do vašeho kalendáře.

Tak hurá na to! :)

 

 

Sdílejte

zpět na všechny aktuality