Novinky od EFPA

19.10.2022
titulní obrázek
                                                                                                            <p>V návaznosti na Vaše četné požadavky EFPA připravila kurz, který <strong>se věnuje oblasti činnosti na finančně-poradenském trhu, která na první pohled není v&nbsp;ničem problematická, ale přesto v&nbsp;posledních měsících plní stránky bulvárních, ale i&nbsp;odborných médií</strong>.</p>

Není prakticky měsíc, kdy by se neobjevil na našem trhu další nový případ podezřelého finančního produktu, u kterého lze poměrně přesně odhadnout, že skončí krachem. Ruku v ruce s tím se ale pochopitelně řeší to, kdo daný produkt na trhu prodává a zda se případné reputační riziko netýká i Vaší společnosti.

Kurz dokumentuje uvedené legislativní vymezení na praktických situacích a případech, které byly v nedávné době v českém prostředí řešeny a uvádí konkrétní příklady ze sankční praxe ČNB. Na nich si tak studující může dobře představit, co je a není možné v roli tipaře dělat.

Kurz je koncipovaný tak, aby jej bylo možné použít jako obecný materiál, nebo jej individualizovat pro Vaši společnost doplněním toho, jaké možnosti v této oblasti svým poradcům nabízíte, jaké mají povinnosti či omezení a jaké případné postihy pro ně plynou z porušení těchto interních předpisů.

Sdílejte

zpět na všechny aktuality