27. 02. 2021. Zkoušky odborné způsobilosti v prezenční formě i po 1. 3. 2021. Realizace zkoušek je nově povolena na základě usnesení vlády ČR ze dne 2. března 2021 č. 243, o přijetí krizového opatření, čl. I., odst. 3, písm. v.). Přidány budou i další termíny distančních zkoušek. Více informací v aktualitách a na FB.

Vzdělávání pro držitele certifikátu EFA - 29. 1. 2016

22.12.2015
titulní obrázek

Výluky v životním pojištění

Všechny držitele certifikátu EFA si dovolujeme upozornit na kurz od společnosti FLOW & GROW s.r.o. "Výluky v životním pojištění".

Kurz je kreditovaný v rámci kontinuálního vzdělávání EFA.

Kurzu se mohou zúčastnit všichni členové, kteří splnili požadovaný počet kreditů za rok 2015 a zároveň i členové, kteří si chtějí své kredity za rok 2015 doplnit! V tomto případě však platí upozornění, že jim uvedené kredity budou započítány pouze do roku 2015. Pro rok 2016 platí opět podmínka získat min. 25 kreditů.

Podrobnosti ke kurzu:

Termín a místo konání kurzu: 29. 1. 2016, webinář

Lektor: Dušan Šídlo

Počet kreditů: 4

Cena: 990,- Kč (s DPH)

Prezentace prohlubuje znalosti finančních poradců o výlukách životního pojištění. Zaměřuje se především na nestandardní výluky a ty výluky, které mají největší dopad na funkčnost pojistné ochrany životního pojištění. Učí poradce, jak číst pojistné podmínky a odhalit výluky ukryté v drobném písmu pojistných podmínek a v přílohách. Součástí prezentace jsou i konkrétní případy.

Dílčí části programu a jejich popis:

  1. Definice výluk, výluky v užším a širším pojetí

  2. Výluky a NOZ

  3. Skryté a nestandardní výluky v životním pojištění

  4. Jak hodnotit důležitost jednotlivých výluk

Pro přihlášení na kurz napište krátký e-mail s potvrzením vaší účasti a uvedením vašeho jména a příjmení, data narození a kontaktní adresy na info@fgrozvoj.cz . Do předmětu e-mailu napište „EFPA“.

Sdílejte

zpět na všechny aktuality