Mimořádná sleva na Hypoteční akademii 2022

13.5.2022
titulní obrázek

Přinášíme Vám velmi zajímavou nabídku. Jako EFPA jsme pro vás vyjednali lukrativní slevu 7 000 Kč na blok online kurzů Hypoteční akademie 2022, pořádaný naší osvědčenou partnerskou společností KFP, vedenou zkušeným hypotečním poradcem Tomášem Rusňákem, kterého možná znáte i díky jeho online kanálu, kde se věnuje právě hypotékám a hypotečnímu trhu (https://www.linkedin.com/in/tomasrusnak/).
Věříme, že pro Vás bude tato nabídka užitečná a pomůže Vám v tom, jak na proměňujícím se hypotečním trhu začít budovat svou osobní značku, která Vám pomůže získávat nové klienty.

HYPOTEČNÍ AKADEMIE 2022 S TOMÁŠEM RUSŇÁKEM

Trh hypoték prochází poklesem a je stále náročnější oslovit nové klienty. Hypoteční akademie 2022 je online kurz, který Vás v 9 webinářích (27 hodin vzdělávání) naučí, jak posunout a zlepšit Váš poradenský byznys, začít s budováním osobní značky, marketingem a online komunikací. Pomůže Vám nastavit funkční model ve firmě nebo Vašem poradenském týmu. Věnuje se také tématům, jako je CRM, budování vztahů s klienty, digitální dovednosti a mnoho dalšího. Detaily o akademii najdete na stránkách ZDE.


Hlavním lektorem a tvůrcem akademie je Tomáš Rusňák. Tomášovi se daří i nyní na klesajícím trhů růst. Od začátku roku 2022 zprostředkoval úvěry v objemu přes 200 mil a meziročně roste o 102 %. Ještě před rokem a půl měl čísla úplně jiná. Nyní se mu i v této době z online kampaní hlásí více než 1 klient každý den. Tomáš je praktik a v rámci akademie předává kompletně své know-how, je velmi otevřený a konkrétní.
Kromě Tomáše jsou součástí akademie i další hosté a profesionálové z různých oblastí. Detaily najdete na stránkách akademie.
Pokud Vás zajímá více o Tomášovi, tak si poslechněte podcast, kde vypráví svůj příběh a cestu budování osobní značky.

Připravili jsme pro Vás speciální slevu 7 000 Kč bez DPH. Pokud při objednávce zadáte slevový kód EFPA7000, zlevní se cena akademie o 7 000 Kč bez DPH. Sleva platí pouze do pondělí 16. 5. 2022 do 12:00.
Kromě jednorázové platby je možné využít také rozloženou platbu, kdy při objednávce uhradíte první platbu a následně 4 platby (1 platba měsíčně)

Hypoteční akademie startuje 19. 5. 2022. Platnost kupónu je do 16. 5. 2022 12:00.
Pro více informací navštivte web akademie, případně se podívejte na ochutnávku formou webinářů zdarma, které akademii a obsah blíže představují. Webináře s Tomášem Rusňákem najdete zde.

Sdílejte

zpět na všechny aktuality