Vzdělávání pro držitele certifikátu EFA - 19. 1. 2016

22.12.2015
titulní obrázek

Sociální dávky a novinky v důchodovém systému ČR

Všechny držitele certifikátu EFA si dovolujeme upozornit na kurz od společnosti FLOW & GROW s.r.o. "Sociální dávky a novinky v důchodovém systému ČR".

Kurz je kreditovaný v rámci kontinuálního vzdělávání EFA.

Kurzu se mohou zúčastnit všichni členové, kteří splnili požadovaný počet kreditů za rok 2015 a zároveň i členové, kteří si chtějí své kredity za rok 2015 doplnit! V tomto případě však platí upozornění, že jim uvedené kredity budou započítány pouze do roku 2015. Pro rok 2016 platí opět podmínka získat min. 25 kreditů.

Podrobnosti ke kurzu:

Termín a místo konání kurzu: 19. 1. 2016, 9-12 hodin, webinář

Lektor: Ing. Petr Šafránek

Počet kreditů: 4

Cena: 990,- Kč (s DPH)

Seminář je určen všem poradcům, kteří potřebují pro kvalitní finanční plánování znát nejenom komerční produkty, ale i nároky klientů ze státního systému dávek a penzí. To jim pak umožní při sestavování individuálních finančních plánů optimálně kombinovat komerční produkty se systémem státních dávek, podpor a penzí. Mimo jiné mohou také kvalifikovaně zodpovídat dotazy svých klientů v této oblasti – a rozhodně nemusí jít jen o klienty s nižšími příjmy, například problematika peněžité pomoci v mateřství a rodičovského příspěvku se týká všech příjmových skupin.

Obsah prezentace:

• Nemocenské pojištění

• Státní sociální podpora a další dávky

• Podpora v nezaměstnanosti

• Novinky v I., II. a III. pilíři

• Důchodový systém v ČR včetně ukázek výpočtu jednotlivých typů důchodu

Pro přihlášení na kurz napište krátký e-mail s potvrzením vaší účasti a uvedením vašeho jména a příjmení, data narození a kontaktní adresy na info@fgrozvoj.cz . Do předmětu e-mailu napište „EFPA“.

Sdílejte

zpět na všechny aktuality