Následné vzdělávání 2022 spuštěno!

28.2.2022
titulní obrázek

Pro všechny 3 sektory, u nichž je vyžadováno v různé podobě následné vzdělávání - tedy pojištění, úvěry a investice - je již nyní dostupné toto vzdělávání ve verzi 2022 na EFPA Marketplace - https://efpa.cz/marketplace.


POJIŠTĚNÍ

Přichystali jsme pro vás nejen aktualizaci stávajících kurzů, ale i kurzy zcela nové. Naším hlavním cílem je poradce na finančním trhu pomocí vzdělávacích kurzů seznamovat nejen s novinkami v rámci legislativy, ale i s praktickými příklady situací, které poradce potkávají každý den.
V rámci následného vzdělávání máme připraveny Balíčky kurzů za zvýhodněnou cenu pro všechny kategorie, nebo si můžete svých 15 hodin vybrat dle svého vlastního výběru v nabídce kurzů.
Nově jsou v nabídce následného vzdělávání na pojištění i webináře a prezenční kurzy:

Všechny kurzy a webináře splňují podmínky následného vzdělávání dle zákona o distribuci pojištění.

Kurzy na pojištění byly vytvořeny ve spolupráci s týmem autorů ze společnost EUCS a zmíněné webináře povedou jejich lektoři - www.eucs.czÚVĚRY

Pro každou kategorii zkoušky je připraven 4hodinový e-learningový kurz, zakončený krátkým souhrnným testem a získáním certifikátu osvědčujícím splnění povinnosti v následném vzdělávání.

INVESTICE

I zde je připraven 4hodinový e-learningový kurz, zakončený krátkým souhrnným testem a získáním certifikátu osvědčujícím splnění povinnosti v následném vzdělávání. Následné vzdělání pro tento sektor je také možné splnit mnoha kurzy z nabídky následného vzdělávání EFA/EFP poradců zaměřených na oblast investic.

Kontaktujte nás pro zahájení vzdělávání ve vaší společnosti nebo síti - opět je k dispozici několik modelů objednávání i placení jednotlivých kurzů. Rádi Vám do našich kurzů zařídíme ukázkové přístupy zdarma!


Radka Horáková

Radka Horáková
ředitelka EFPA Marketplace

Telefon: 775 775 075
E-mail: radka.horakova@efpa.cz


Sdílejte

zpět na všechny aktuality