EFPA Think Tank 2021

23.11.2021
titulní obrázek

EFPA EUROPE vás zve na veřejný webinář, který bude vyvrcholením celého ročníku Think Tanku. Představí výsledky panevropského průzkumu doprovázené diskusí odborníků o zjištěných trendech.

Iniciativa EFPA Think Tank 2021 shromáždila finanční odborníky z celé Evropy, kteří navrhli, sestavili a analyzovali panevropský průzkum nejrelevantnějších problémů v oblasti financí.

Průzkum zkoumal dvě oblasti: - Přechod od tvorby návratnosti investic ke tvorbě zisku
                                                       - Kdo na korona viru vydělal a kdo tratil

Hlavní hráči finančního trhu byli vyzváni, aby se podělili o své nápady a myšlenky k výše uvedeným trendům, které poté analyzovali odborníci iniciativy EFPA Think Tank. Zjištění budou představena širší finanční veřejnosti prostřednictvím zmíněného webináře 13. prosince 2021 v době od 17:30 do 19:00 hodin středoevropského času.

„EFPA Think Tank je báječná příležitost pro všechny z nás k diskusi o problémech, kterým čelí jednotlivé evropské země, otázkách, které řeší národní trhy, a odpovědích a řešeních, která se rodí v reakci na ně”, vysvětluje Martin Širůček, jeden z vedoucích osobností iniciativy. „Jsem pevně přesvědčen, že jen prostřednictvím mezinárodní spolupráce můžeme uspět při budování vysoce efektivního a funkčního finančního trhu ke spokojenosti všech zúčastněných.”

EFPA Think Tank je dvouletá iniciativa řízená asociací EFPA a organizovaná ve všech zemích, kde EFPA působí. Jejím cílem je přeshraniční sdílení poznatků mezi profesionály finančního poradenství a plánování.

EFPA je vedoucí organizace pro vytváření profesních standardů a norem v oblasti finančního poradenství a plánování v Evropě. Svou činností buduje jistotu a důvěru veřejnosti. EFPA ovlivňuje tržní chování držitelů svých certifikátů, které vede k získávání nových znalostí, dovedností, k celoživotnímu vzdělávání, profesionálnímu jednání a etickému přístupu. Asociace EFPA vydala profesní etický kodex, který se držitelé jejích certifikátů zavázali dodržovat.

 K dnešnímu dni vydala EFPA více než 69 000 certifikátů ve 12 zemích, s významným nárůstem vyvolaným představením certifikátu EFPA ESG poradce v loňském roce.

                                                         Sdílejte

zpět na všechny aktuality