26. 7. 2021: Vážení účastníci prezenčních zkoušek. V souladu s vyjádřením MZdr ČR se opět upravují požadavky na účast na veřejných termínech zkoušek: již není možné využít samotestů či testování v zaměstnání/škole. Více v aktualitách. Tým EFPA ČR

Zrušení původních termínů zkoušek v prosinci 2020 a nový speciální režim

2.12.2020
titulní obrázek

V souvislosti s pokračujícími omezeními mohou zkoušky probíhat pouze do kapacity 9 zkoušených osob. Z důvodu tohoto kapacitního omezení a přísných provozních podmínek jsme nuceni zrušit veškeré původní vypsané termíny do konce roku 2020. Všichni přihlášení účastníci budou odhlášeni během středy a čtvrtka automaticky a bezplatně.

Termíny zkoušek ve speciálním režimu

I v tomto období vypisujeme termíny zkoušek, avšak se speciálními podmínkami a v omezené kapacitě. V případě, že se chcete přihlásit na jakýkoliv speciální termín v tomto omezeném období, kontaktujte nejprve management své sítě či společnosti, která s námi může dohodnout realizaci.

Pokud máte zkoušku zaplacenu a využili jste elearning a další přípravu na portále efpa.cz, o nic nepřicházíte. Pokud nechcete využít speciálních termínů v prosinci 2020, doporučujeme vyčkat na vypsání standardních termínů zkoušek, které budou ve velké kapacitě zveřejněny okamžitě po uvolnění pandemických podmínek (PES ve stupni 2 a lepším, či nová verze vládního usnesení).

Budeme vás dále informovat na stránkách efpa.cz a na FB.

Sdílejte

zpět na všechny aktuality