Od 1. 11. 2021 dochází ke ZMĚNĚ PRACOVNÍ DOBY helpdesku, abychom byli k dispozici včas všem účastníkům zkoušek: telefonický helpdesk a chat 8:00-14:00 hodin, e-mailová komunikace 8:00-16:30 hodin. STÁLE PLATÍ: Účastník zkoušky je povinen dodržet podmínky pro účast na zkoušce stanovené Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví platným v den konání zkoušky (viz e-maily před zkouškou a Aktuality).

Aktualizace 24.11.2020: Rušení termínů a odklad zkoušek ZDPZ

24.11.2020
titulní obrázek

AKTUALIZACE: Vyhlášené usnesení vlády č. 1116 ze dne 30. 10. 2020 (zde) zakazuje konání všech prezenčních zkoušek.

Ve výhledu, který představil nový systém PES Ministerstva zdravotnictví rušíme prozatím všechny zkoušky do 04. 12. 2020. Po oznámení nových omezení, které budou vládou vyhlášeny v tomto týdnu, Vás budeme o všech dalších změnách informovat.

Přihlášení účastníci se mohou zdarma přehlásit na jiný dostupný termín zkoušky. Všechny účastníky zapsané ve zrušeném období ujišťujeme, že o svůj již zaplacený termín nepřijdou. V případě, že si s přehlášením nevíte rady, kontaktujte náš helpdesk v běžné pracovní době.

V návaznosti na aktuální vyjadřování členů vlády k prodloužení nouzového stavu a s ním spojených opatření z usnesení vlády č. 1116, prozatím nebudeme vypisovat nové termíny na listopad a prosinec 2020. Ihned po uvolnění těchto opatření zajistíme dostatečný počet termínů pro účastníky všech typů zkoušek.

Odložení zkoušek

PRODLOUŽENÍ PŘECHODNÉHO OBDOBÍ NA POJISTKY:

V pátek 20. 11. 2020 schválili poslanci PS ČR prodloužení přechodného období pro prokázání odborné způsobilosti pro distribuci pojištění certifikační zkouškou. Nyní zákon postupuje do Senátu ČR a následně ho musí podepsat prezident republiky Miloš Zeman.

Děkujeme za pochopení,

Váš tým EFPA ČR

Sdílejte

zpět na všechny aktuality