Od 1. 11. 2021 dochází ke ZMĚNĚ PRACOVNÍ DOBY helpdesku, abychom byli k dispozici včas všem účastníkům zkoušek: telefonický helpdesk a chat 8:00-14:00 hodin, e-mailová komunikace 8:00-16:30 hodin. STÁLE PLATÍ: Účastník zkoušky je povinen dodržet podmínky pro účast na zkoušce stanovené Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví platným v den konání zkoušky (viz e-maily před zkouškou a Aktuality).

Zásadní novinky na certifikátech EFPA ČR

21.8.2020
titulní obrázek

Vážení účastníci zkoušek,

v návaznosti na nové požadavky ČNB jsme byli nuceni přepracovat certifikáty vydávané EFPA ČR v rámci odborných zkoušek i e-learningových kurzů vstupního či následného vzdělávání.

Kromě vzhledu certifikátu (věříme, že k lepšímu) je klíčovou novinkou to, že ČNB požaduje na certifikátu nově doplňovat údaje o bydlišti (adekvátně pak obdobné údaje pro cizince) a v rámci penzijní zkoušky rodné číslo (u cizinců pak číslo pojištěnce).

Protože jde o citlivé osobní údaje, budete o jejich doplnění do uživatelských profilů požádáni až po jejím úspěšném zvládnutí předtím, než se vám vygeneruje certifikát. Po úspěšném složení zkoušky tak obdržíte informaci, že si máte na svém profilu pomocí průvodce doplnit chybějící údaje pro vygenerování certifikátu. Bez těchto údajů certifikát nebude vygenerován.

Tato nová forma certifikátů začne být používána v praxi od pátku 21. 8. 2020.

Dříve vydaných certifikátů se tato změna nijak nedotkne, zůstávají i nadále platné a není nutné je aktualizovat.

Děkujeme za spolupráci! Váš tým EFPA ČR

Sdílejte

zpět na všechny aktuality