12. 01. 2021. V souvislosti s pokračujícími omezeními vnitřních akcí byly také zrušeny veškeré původní vypsané termíny do konce února 2021. Místo nich budou pro únor 2021 vypsány speciální termíny pro 9 osob, pro všechny typy zkoušek. Kapacita termínů bude podle zájmu navyšována. Další informace v aktualitách a na FB.

POZOR ZMĚNA - Zahájení zkoušek ještě dříve!

4.5.2020
titulní obrázek

Veřejné termíny zkoušek u EFPA ČR se rozběhnou již 18. 5. 2020!

AKTUALIZACE 4. 5. 2020

Vážení klienti,

omlouváme se, že vás prakticky týden co týden zasypáváme informacemi o vývoji zahájení termínu zkoušek.

Poté, co se zdálo, že termín 25. 5. 2020 je konečným verdiktem vlády, přišla tisková konference na konci minulého týdne, která zcela nečekaně tento termín ještě posunula.

Rádi bychom Vás tedy informovali, že

všechny typy zkoušek odborné způsobilosti zahájí EFPA ČR již 18. 5. 2020.

Od tohoto data tak budou realizovány všechny termíny ve všech regionech, které byly původně naplánovány (a dosud nebyly rušeny). Přihlášeným účastníkům tak zůstává v platnosti jejich přihlášení. Do maximální kapacity termínů je pak možné ještě dohlašovat.

Děkujeme za pochopení a spolu s vámi se těšíme, že se vše již vrátí do běžného stavu.

Váš tým EFPA ČR


Původní zpráva z 27. 4. 2020

V návaznosti na vydání postupného scénáře uvolňování aktivit omezených nouzovým stavem v souvislosti s koronavirem (2019-nCoV) vyhlášeným vládou dne 14. 4. 2020 a aktualizovaného 24. 4. 2020 budou všechny termíny zkoušek u EFPA ČR znovu zpřístupněny od 25. 5. 2020.

Věříme, že se podařilo tuto nemoc v naší republice zvládnout a uvolňování bude probíhat dle navrženého scénáře a my Vás budeme moci od 25. 5. 2020 opět přivítat na termínech zkoušek.

Zkoušky budou i nadále probíhat za přísných hygienických opatření (viz níže, ke stažení zde), aby byly ochráněny všechny osoby přítomné na zkouškových termínech.

Bude pro Vás připraven dostatek termínů vypsaných od 25. 5. 2020 ve všech regionech. Budeme bedlivě sledovat jejich obsazování a v případě naplnění obratem vypisovat další termíny, abychom Vám zajistili složení zkoušky v nejkratším možném termínu.

Věříme, že dobu do obnovení zkoušek využijete pro další studium a přípravu. K dispozici jsou pro vás nově cvičné testy zdarma bez nutnosti objednání zkoušky a přípravný video kurz na pojišťovací zkoušky.

Protože je situace ohledně uvolňování omezení v ČR velmi dynamická a mění se i v rámci jednoho týdne, sledujte i dále aktuality na webu efpa.cz, abyste měli přístup k nejnovějším informacím o pořádání zkoušek.

Váš tým EFPA ČR

obrazek

Sdílejte

zpět na všechny aktuality