12. 01. 2021. V souvislosti s pokračujícími omezeními vnitřních akcí byly také zrušeny veškeré původní vypsané termíny do konce února 2021. Místo nich budou pro únor 2021 vypsány speciální termíny pro 9 osob, pro všechny typy zkoušek. Kapacita termínů bude podle zájmu navyšována. Další informace v aktualitách a na FB.

E-learning EFPA po upgrade!

8.4.2020
titulní obrázek

Naše kurzy prošly omlazovací kůrou - od dnešního dne mají nový vzhled a přehlednější uspořádání. A to je teprve začátek!

Co je tedy od dnešního dne nové?

Již na první pohled došlo k celkové proměně designu, odlehčení grafiky a změně v rozvržení prvků na titulní stránce kurzu. To proto, aby se vám s kurzem lépe pracovalo.

Co nyní nevidíte, ale začnete vidět v nejbližší době, je kompletní upgrade všech funkcionalit na nejnovější verzi, což nám umožní upravit všechny kurzy do interaktivnější podoby, využívat moderní vzdělávací prvky a nástroje a celkově tak udělat kurzy zajímavější, zábavnější a intenzivnější.

Protože je možné, že jsme při upgrade a testování přehlédli nějakou drobnost, nebojte se nám napsat na helpdesk@efpa.cz, pokud si všimnete něčeho nefunkčního nebo objevíte cokoliv špatně fungujícího.

Věříme, že se vám nový vzhled kurzů bude líbit a zpříjemní vaše studium u EFPA ČR!

obrazek
obrazek
obrazek

Sdílejte

zpět na všechny aktuality