Vážení klienti, vezměte prosím na vědomí, že v pondělí a úterý 21. a 22. 9. 2020 bude náš Helpdesk fungovat v omezeném režimu: POUZE PŘES E-MAIL a s výrazně delšími odezvami. Děkujeme za pochopení. Tým EFPA ČR
Helpdesk

Vzdělávání pro držitele certifikátu EFA - 27. 11. 2015

27.10.2015
titulní obrázek

Příklady právních sporů s pojišťovnami

Všechny držitele certifikátu EFA si dovolujeme upozornit na kurz od společnosti FLOW & GROW s.r.o. „Příklady právních sporů s pojišťovnami“.

Kurz je kreditovaný v rámci kontinuálního vzdělávání EFA.

Podrobnosti ke kurzu:

Místo a termín konání kurzu: 27. 11. 2015, 9-12 hodin, webinář nebo osobně na adrese Dobrovského 40, Praha 7 (kapacita max. 10 osob)

Lektor: Lukáš Kaplan, EFA

Počet kreditů: 4

Cena: 990,- Kč (včetně DPH)

Prezentace obsahuje novinky v oblasti právní úpravy pojistných smluv podle NOZ. Ale hlavně konkrétní příklady sporů s pojišťovnami za posledních několik let z praxe několika advokátních kanceláří. Zahrnuje problematiku hlášení pojistných událostí, aplikaci výluk z pojistných podmínek a příklady řešení sporů. Součástí prezentace je i právní analýza pojistných podmínek Kooperativa 7BN.

Dílčí části programu a jejich popis:

  1. Pojistná smlouva ve světle NOZ
  2. Příklady neplnění z životního a úrazového pojištění
  3. Příklady neplnění z majetkového pojištění
  4. Příklady neplnění z ostatních pojistných smluv (cestovní pojištění a pojištění odpovědnosti).

Pro přihlášení na kurz napište krátký e-mail s potvrzením vaší účasti a uvedením vašeho jména a příjmení, data narození a kontaktní adresy na info@fgrozvoj.cz . Do předmětu e-mailu napište „EFPA“.

Sdílejte

zpět na všechny aktuality