12. 01. 2021. V souvislosti s pokračujícími omezeními vnitřních akcí byly také zrušeny veškeré původní vypsané termíny do konce února 2021. Místo nich budou pro únor 2021 vypsány speciální termíny pro 9 osob, pro všechny typy zkoušek. Kapacita termínů bude podle zájmu navyšována. Další informace v aktualitách a na FB.

TZ EFPA EUROPE: Nová členská země, připravované projekty

27.3.2020
titulní obrázek

Milán, 24. března 2020 – K členským státům Evropské asociace finančního plánování EFPA Europe se nově řadí Lucembursko. Tato informace byla oznámena minulý pátek 20. března na zasedání představenstva asociace, které se v souladu s aktuálními opatřeními proti koronaviru konalo online.

Během čtvrtletního zasedání, jehož se zúčastnili všichni členové představenstva zastupující 13 různých zemí, předseda představenstva EFPA Europe profesor Emanuele Carluccio ubezpečil účastníky, že činnost asociace EFPA bude pokračovat bez ohledu na stávající těžkosti, a vyjmenoval projekty, které bude asociace realizovat v nejbližších měsících.

Naše aktivity budou pokračovat bez ohledu na hrozby, kterým teď všichni společně čelíme ” – ujistil Carluccio – „*S hrdostí oznamuji, že představenstvo schválilo postup založení organizace EFPA Luxembourg, čímž se k naší asociaci připojuje nová země, a rozpracovánu máme i řadu dalších významných projektů”.

Pokud jde o další podrobnosti, v nadcházejících měsících se EFPA Europe zúčastní veřejné konzultace Evropské komise zaměřené na revizi MiFID II (regulatorního rámce), aby zastupovala své zájmy a přispěla k legislativním změnám v oblasti finančního poradenství.

Představenstvo rovněž rozhodlo o vytvoření pracovní skupiny, která bude mít za úkol v krátké době vymyslet způsob, jak uspokojit potřeby těch, kdo si přejí získat jeden z certifikátů EFPA a hledají možnosti distančního vzdělávání vzhledem k tomu, že výuka v učebnách je v Evropě v současné době pozastavena kvůli stavu nouze z důvodu zdravotní hrozby.

Pracovní skupina také dostala úkol určit možná řešení zkoušení na dálku online s udržením vysoké úrovně kvality profesních norem, jimiž je asociace definována.

Oslavy 20. výročí založení EFPA Europe byly také naplánovány na 7. října do Madridu v rámci výročního kongresu, který se bude konat 8. – 9. října.

Kancelář pro mediální vztahy
Aleph Advice srl
Laura De Pinto +39 347 5511335
Emanuela Zini +39 335 7522215

Sdílejte

zpět na všechny aktuality