12. 01. 2021. V souvislosti s pokračujícími omezeními vnitřních akcí byly také zrušeny veškeré původní vypsané termíny do konce února 2021. Místo nich budou pro únor 2021 vypsány speciální termíny pro 9 osob, pro všechny typy zkoušek. Kapacita termínů bude podle zájmu navyšována. Další informace v aktualitách a na FB.

EFPA pomáhá veřejnosti ZDARMA

18.3.2020
titulní obrázek

Čerstvé novinky: cvičné testy bez zakoupení zkoušky; EFPA dává k dispozici EFA/EFP poradce k řešení vašich finančních záležitostí.

Vážení přátelé,

v těchto dnech se na nás obrací desítky osob s dotazy typu: „Jak mám pracovat se současnými rezervami?“, „Jak mám upravit své rodinné hospodaření?“ „Jak postupovat v případě potřeby odložit splátky úvěrů?“ a dalšími.

  • Pokud máte svého finančního poradce, neváhejte se na něj obrátit s jakýmikoliv dotazy.
  • Pokud finančního poradce nemáte, nebo vám není schopen pomoci, vyberte si z více než 300 poradců s certifikátem EFA/ EFP - kontaktovat je můžete přímo ze stránky https://efpa.cz/poradci - zde si podle regionu či jména vyberete vám nejbližšího odborníka.

EFPA bude každý týden zveřejňovat v aktualitě
níže otázky našich spoluobčanů a odpovědi na ně.

https://efpa.cz/aktualita/228-serial-rad-efa-efp-poradc-


Online testy nově zdarma

Abyste mohli jít dětem a kolegům příkladem a využili čas k vlastnímu rozvoji, připravila pro Vás EFPA cvičné testy na všechny odborné zkoušky on-line ZDARMA.

Cvičné testy naleznete ZDE.

Jak to funguje?

Stačí se pouze na efpa.cz zaregistrovat a vytvořit si uživatelský účet (díky tomu každý uživatel uvidí svoji historii, progres a testy mu mohou individuálně opakovat chybné otázky z předchozích testů). Po registraci budou cvičné testy zdarma dostupny přímo z titulní stránky portálu efpa.cz (viz níže), následně po prvním testu je pak uživatelé najdou přímo na svém profilu mezi ostatními zakoupenými nebo dostupnými aktivitami. Kdo už je na efpa.cz zaregistrovaný, může takto zkoušet libovolné testy bez nutnosti si objednávat termín zkoušky.

obrazek

Přejeme Vám v této nelehké době pevné zdraví, energii a pokud možno klid, abychom to všichni zvládli. Váš tým EFPA ČR

Sdílejte

zpět na všechny aktuality