Registrace na FinFEST-EFPA zahájeny! Do 31. 7. 2019 za zvýhodněnou cenu!

27.6.2019
titulní obrázek

Pořizujte vstupenky za největší konferenci na finančně-poradenském a realitním trhu. Pro všechny členy EFPA navíc zvýhodněné ceny!

Termín této unikátní akce je 20. 11. 2019 a do konce července je možné zakoupit vstupné za sníženou cenu. Jste členové EFPA? Tím pádem bude vaše cena ještě nižší.

Pro registraci přejděte na stránku https://efpa.cz/konference/finfest/2019

Co nová konference přinese?

  • Špičkové řečníky a největší kapacity oboru. Kromě odborného programu je věnován také velký prostor workshopům a přednáškám pro osobní rozvoj. Každý účastník má možnost si vybrat z 10-ti sálů a sestavit si program přesně na míru.
  • Vysokou odbornost a kredity povinného následného vzdělávání.
  • Nejvíce účastníků v jeden den a na jednom místě z řad nezávislých finančních poradců, realitních makléřů i odborné veřejnosti.
  • Možnost setkat se s nejvyššími manažery a majiteli poradenských a realitních firem, předními zástupci producentů (pojišťoven, bank a investičních společností) a vedoucími zástupci státních i profesních organizací.
  • Partnerské společnosti mají jedinečnou možnost se prezentovat v uceleném systému konferencí s celorepublikovou působností pod hlavičkou FINfest EFPA. Unikátní příležitost oslovit v jeden den a na jednom místě top finanční poradce a realitní makléře.

Sdílejte

zpět na všechny aktuality