EFPA EUROPE THINK TANK, Vídeň, 8. května 2019

18.5.2019
titulní obrázek

Dne 8. května proběhl ve Vídni Think Tank, tentokrát na témata: Robo advisors, Holistic advice a Millennials.

Aktivními účastníky z řad EFP poradců byli za EFPA ČR Tomáš Lerch a Jan Cimpel.

Společně s Martou Gellovou, předsedkyní Rady EFPA ČR, reprezentovali Českou republiku a přispěli tak k jednotlivým tématům svými názory a zkušenostmi.

Více informací najdete zde: https://www.efpa-eu.org/new/press-release-efpa-think-tank

Samotní účastníci k tomu řekli: „Letošní Think Tank byl pojatý jiným způsobem, než minulé ročníky a z mého pohledu to byl úspěšný model. Každé z témat bylo zvlášť diskutováno zástupci jednotlivých zemí a díky velké diverzitě v menším počtu lidí byla i diskuse plodnější. Všechna témata jsou velmi aktuální a bylo skvělé si vyměnit zkušenosti s kolegy ze zahraničí“.

Jan Cimpel

„Závěry z diskuze byly velmi zajímavé a padly i náměty, jak je využít dál. Dokonce padla i myšlenka celý výzkum, ze kterého Think Tank vycházel, zopakovat po nějaké době znovu a snažit se vysledovat změny v čase. Jinak organizace akce byla skvělá, navázali jsme spoustu nových kontaktů“.

Tomáš Lerch

„Jsem moc ráda, že Honza i Tomáš skvěle reprezentovali Českou republiku, která je v rámci EFPA komunity považována za nejaktivnější národní pobočku. Na výsledky průzkumu, kterého se zúčastnilo 53 poradců z ČR, včetně výstupů z Think Tank, se můžete těšit v polovině června“.

Marta Gellová

obrazek
obrazek
obrazek
obrazek

Sdílejte

zpět na všechny aktuality