27. 02. 2021. Zkoušky odborné způsobilosti v prezenční formě i po 1. 3. 2021. Realizace zkoušek je nově povolena na základě usnesení vlády ČR ze dne 26. února 2021 č. 197, o přijetí krizového opatření, čl. I., odst. 3, písm. v.). Přidány budou i další termíny distančních zkoušek. Více informací v aktualitách a na FB.

EFPA a KAPITOL = partneři v oblasti vzdělávání a certifikací!

15.3.2019
titulní obrázek

Společnost KAPITOL si pro následující roky vybrala nového partnera pro vzdělávání a certifikaci - tím se stala EFPA ČR.

Společnost Kapitol je z hlediska objemu pojistného v oblasti pojištění občanů největší zprostředkovatel na trhu v České republice a současně dynamicky rozvíjející se společnost v oblasti komplexního finančního poradenství.

obrazek

Podle předsedy představenstva, Michala Pobudy, "kladou legislativní změny na poradce vysoké nároky ve všech oblastech, a proto je pro Kapitol důležité spolupracovat se silným partnerem v této oblasti a pro nás je tím partnerem EFPA ČR."

EFPA ČR bude pro KAPITOL zajišťovat veškeré zákonné certifikace a vzdělávání a pochopitelně také rozvojové a doplňující vzdělávání (tzv. Program Compliance 2019+) včetně zprostředkování evropských certifikátů, které EFPA ČR v České republice uděluje ve výhradním zastoupení největší nezávislé evropské certifikační autority EFPA EUROPE.

Pokud hledáte silného a nezávislého partnera pro komplexní vzdělávání a certifikace vašich pracovníků na finančním trhu, neváhejte nás kontaktovat. A připojte se tak k více než 40 tisícům spokojených klientů.

Sdílejte

zpět na všechny aktuality