Zkoušky PFP - 12 úspěšných poradců ze společnosti Partners

19.2.2019
titulní obrázek

Gratulujeme novým PFP poradcům! Ve čtvrtek 7.2.2019 proběhly v Praze další zkoušky PFP, které úspěšně absolvovalo 12 poradců ze společnosti Partners a získali tak certifikát Poradce finančního plánování.

Těšíme se na další termíny zkoušek, které jsou již naplánovány.


Supervizor HR a vzdělávání ze společnosti Partners Financial Services Mgr. Anna Jandová k tomu napsala:

Jsem velice ráda, že poptávka po této zkoušce a přípravném vzdělávání vzešla od našich lidí z praxe. Od těch, kteří se necítili být dostatečně zralí na zkoušku EFA a zároveň si chtěli ověřit své znalosti a odbornost. Ze strany zkušební komise jim bylo potvrzeno, že jdou tím správným směrem. Z 12 poradců Partners, kteří byli na tuto zkoušku přihlášeni, jich 12 uspělo, což nás velice těší. Je vidět, že máme stejnou filozofii a to co se lidé u nás učí, dává smysl i zkoušejícím. Nyní se jednalo pouze o koncipienty Partners marketů. V následujících měsících budou vypsány termíny pro ostatní poradce Partners, jak z řad manažerů, VIP poradců nebo VIP poradenských kanceláří.

Naším cílem je, aby v budoucnu na našich Partners marketech pracovali koncipienti, kteří mají minimálně titul PFP, což pro nás bude znamenat jistou odbornou způsobilost, na kterou se klienti mohou spolehnout.

Jsme si vědomi toho, že se jedná pouze o začátek cesty a již teď víme, že řada lidí bude ve vzdělávání pokračovat a snažit se získat titul EFA.

obrazek
obrazek
obrazek

Sdílejte

zpět na všechny aktuality