24. 11. 2020: Vážení účastnící zkoušek, v důsledku dalších omezení spojených s šířením onemocnění COVID-19 rušíme všechny zkouškové termíny až do 4. 12. 2020. Průběžně doplňujeme nabídku termínů a je tak možné se již přehlašovat na náhradní termíny (přímo z vašich uživatelských profilů). Tým EFPA ČR
Helpdesk

Úvěry již pouze s odbornou zkouškou!

30.11.2018
titulní obrázek

Pátek 30. 11. 2018 byl posledním dnem přechodného období v rámci zákona o spotřebitelském úvěru.

Do tohoto data bylo možné složit odbornou zkoušku opravňující zprostředkovatele k dalšímu výkonu jejich činnosti. Přechodné období trvalo dva roky, velké množství zájemců však nechalo složení zkoušky až na poslední chvíli. Jak to celé proběhlo?

LISTOPAD 2018: nejvíce zkoušek v historii EFPA ČR

EFPA ČR udělila historicky nejvíce certifikátů za jediný měsíc, bylo jich přes 5.000! Během listopadu probíhaly zkoušky vyjma jednoho každý pracovní den, vypsáno bylo celkem 84 termínů po celé ČR. Přihlašování na zkoušky a otevírání dodatečných termínů probíhalo do poslední chvíle a všichni ti, kteří se zkoušky do 30. 11. chtěli zúčastnit, tak dostali možnost.

Gratulujeme všem, kteří zkoušky i v takto krajním termínu zvládli.

Pro neúspěšné účastníky EFPA ČR vypisuje další termíny hned v následujících dnech, aby případná ztráta oprávnění k výkonu činnosti byla co nejkratší a zprostředkovatelé mohli opět sloužit svým klientům.

Sdílejte

zpět na všechny aktuality